Акція "Запали свічку"

П'ятниця, 26 листопада 2010, 16:44
Пам'ятай про Голодомор!

У суботу, 27 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. 

Це безпрецедентний злочин у світовій історії. Бо штучний голод був спрямований не лише на фізичне знищення українців. Комуністичний режим прагнув позбавити українську націю її волелюбного духу, її ідентичності, зламати їй хребет. Поставити знесилених голодом, страхом та відчаєм українців на коліна. Стерти генетичну пам'ять народу. Викорінити навіть думки про свободу та власну державу.

Мільйони загиблих. Десятки мільйонів ненароджених. Понівечені людські долі. Виснажена душа українського народу. Немислимий масштаб цієї трагедії. Ім'я їй - Голодомор. Її суть - геноцид.

У суботу, 27 листопада 2010 р., о 16:00 — акція вшанування жертв Голодомору-геноциду на Центральній площі у Чернівцях, вулична експозиція виставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», підготовленої Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000».

Пом’януть жертв Голодомору 27 листопада також і в багатьох країнах світу — анонс заходів: http://holodomor33.org.ua/category?id=4

Громадський комітет закликав журналістів зробити тему Голодомору-геноциду провідною та утриматися від трансляції розважальних програм 27 листопада 2010 року. 

Зі зверненням і складом Громадського комітету можна ознайомитися тут: http://holodomor33.org.ua/

Україна та світ схиляють голову у скорботі.

Ми не забули.

Ми пам'ятаємо.

Востаннє оновлено Неділя, 13 жовтня 2013, 21:48