Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+

Понеділок, 10 квітня 2017, 09:53
Декан факультету математики та інформатики професор Черевко І.М. і завідувач науково-методичним центром моніторингу та забеспечення якості підготовки фахівців професор Іванчук М.Г. взяли участь у VII робочій зустрічі міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+. Зустріч відбулася 3-5 квітня 2017 року у Хмельницькому національному університеті.

У зустрічі, також, взяли участь: Микола Скиба - ректор ХНУ, Олег Шаров - Директор Департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України, Володимир Медведєв - Національне агенство із забеспечення якості вищої освіти та Маріуш Мазуркевич - координатор проекту.

Під час зустрічі було розглянуто аналіз моделей внутрішнього забеспечення якості вищої освіти представлений КНУ, ЛНУ, ЧНУ, ХНУ, СДУ, ОНУ, ДВНЗ "Національний гірничий університет", БДПУ та Українською асоціацією студентського самоврядування. Відбувся круглий стіл "Розроблення базової моделі системи внутрішнього забеспечення якості вищої освіти для ВНЗ" і обговорений проект "Системи показників та індикаторів для визначення рівня забеспечення якості ВО у ВНЗ України".
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+

Востаннє оновлено Понеділок, 10 квітня 2017, 09:53