Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+

Четвер, 08 червня 2017, 13:07
22-28 травня у місті Патри (Греція) на базі University of Patras відбулась чергова робоча зустріч консорціуму Еразмус+ проекту "Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій" (QUAERE).
Від Чернівецького національного університету взяли участь: декан факультету математики та інформатики Черевко І.М., начальник навчального відділу Гарабажів Я.Д. та асистент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Краснокутська І.В.
Були заслухані і докладно обговорені звіти самоаналізу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка.
Чернівецька група на зустрічі представила розроблений розділ системи "Внутрішнього забеспечення якості освіти". Модерував процесом представник ASIIN Ірінг Вассер. Він же деталізував критерії пілотної акредитації навчальних програм. Уточнені плани щодо проведення візитів до університетів-партнерів для акредитації пілотних програм.
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+
Востаннє оновлено Середа, 14 червня 2017, 09:49