Дистанційне навчання

Неділя, 22 березня 2020, 23:42
Дорогі студенти та викладачі!

Під час карантину, який запроваджено до 3 квітня 2020 року, в Університеті продовжується навчання за дистанційною формою. Заняття для студентів денної форми навчання проводяться за розкладом, що затверджений на 2 семестр поточного навчального року. Зауважуємо, що з 23 березня по 27 березня заняття проводяться за розкладом парного тижня. 
Дистанційні заняття для студентів заочної форми навчання проводяться за узгодженим графіком викладачів та академгруп.
Для організації та проведення занять дистанційно можна використовувати різні системи, платформи та додатки: Moodle, Google календар, Google Meet, Zoom, OBS Studio, Ezvid, Skype, Viber, Telegram, Messenger, YouTube, Twiddla, Google-drive, Google-classroom,  Рrometheus, Coursera та ін. 
Обирайте найзручніше для себе!
Додаткову інформацію про їх використання можна отримати за посиланнями: 
https://drive.google.com/file/d/1piGySJ10xujE8ktPEd9yesZACcqBa6Gs/view?fbclid=IwAR14TJWR6JFavplQ_fzsGTlr2ThT8xp8Obwr5t3ct-w4D70kFbQnu0j3OvA  - відео з рекомендаціями для використання Moodle та Google Meet
https://youtu.be/ViCzuYB1tkw   -  Start with Open Broadcast Studio (OBS)

https://youtu.be/twffmTI9MTQ  - How to start training in Zoom

https://youtu.be/ObQHBf55i6g   - The first step in Google Classroom

Інструкція для використання онлайн-дошки Twiddla тут.

https://support.google.com/calendar/answer/37082?hl=uk  - як поділитися календарем

https://www.youtube.com/watch?v=aotO9btAGOs&list=PLYChBsEINueJkS2ugCpeP_9C_yITX7Y5X&index=2 - початок роботи в сервісі Google Classroom (плейлист)

https://www.youtube.com/watch?v=EcAqv8Udw3M  - як виставити оцінку в Google Classroom, сформувати відомість з оцінками? (плейлист)

Власні спостереження, щодо переваг та недоліків цих сервісів тут.

Просимо Вас дотримуватися умов карантину. Якщо у Вас з’явилися симптоми недуги, Ви відчуваєте погіршення стану здоров’я, не зволікайте, а відразу консультуйтеся з лікарем.

Працюйте над собою та будьте здорові!
Востаннє оновлено Неділя, 22 березня 2020, 23:53