Нагороджено переможців учнівської обласної олімпіади з математики

Понеділок, 05 квітня 2021, 08:57
Нагороджено переможців учнівської обласної олімпіади з математики
31 березня у Зеленій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте вручення дипломів переможцям учнівської обласної олімпіади з математики за участю заступника Чернівецького міського голови Юрія Лесюка, який відзначив грамотою Чернівецького міського голови голову журі олімпіади, докторку фізико-математичних наук, заступницю декана з наукової роботи та міжнародної діяльності факультету математики та інформатики Олену Карлову та подяками за плідну співпрацю ректора університету, доктора фізико-математичних наук, професора Романа Петришина, деканку факультету математики та інформатики, докторку фізико-математичних наук, професорку Ольгу Мартинюк, завідувача кафедри математичного аналізу, доктора фізико-математичних наук, професора Володимира Михайлюка. Модератором зустрічі був начальник управління освіти Чернівецької Міської ради, кандидат фізико-математичних наук Сергій Мартинюк.

За Указом Президента 2020-2021 навчальний рік оголошено роком математичної освіти в Україні, тому перемога в олімпіаді з математики саме цього року є ще більш престижною. Факультет математики та інформатики бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів з метою популяризації математики на Буковині. Зокрема, у 2020-21 навчальному році під егідою факультету математики та інформатики колективом кафедри математичного аналізу були організовані та проведені V олімпіада з математики «МініМудрик» для учнів 5-7 класів навчальних закладів Чернівецької області та І Буковинська олімпіада з математики (міський та обласний етапи) для учнів 8-11 класів навчальних закладів Чернівецької області. Переможцями обласного етапу обох олімпіад стали:

Зеліско Вікторія, учениця 5 класу Чернівецької ЗОШ № 14; 

Сіманюк Олександра, учениця 6 класу Чернівецької ЗОШ № 22;

Морарян Амалія, учениця 7 класу Чернівецького ліцею № 1;

Мироник Тарас, учень 8 класу Чернівецького ліцею № 1;

Ковбасюк Євген, учень 8 класу Чернівецької гімназії №4;

Дубчак Олександр, учень 9 класу Чернівецького ліцею № 1;

Скутар Наталія, учениця 10 класу у Чернівецького ліцею № 1;

Макозюк Віктор, учень 10 класу Сторожинецького ліцею;

Юрійчук Олександр, учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1.

На заході панувала приємна атмосфера, лунали щирі вітання учням та побажання нових перемог. Разом із дипломами юні талановиті математики отримали подарунки з цікавою інформацією про Чернівецький університет та факультет математики та інформатики.