Курси підвищення кваліфікації молодих науковців і викладачів

Четвер, 09 червня 2022, 20:10
Запрошуємо усіх зацікавлених у поглибленні власних викладацьких та дослідницьких компетенцій до проходження у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича курсів підвищення кваліфікації молодих науковців і викладачів закладів вищої освіти «Педагогічно-дослідницька компетентність молодого вченого та викладача вищої школи: актуальні виклики і перспективи».
Форма участі – дистанційна (щодня по три заняття в другій половині дня у форматі онлайн на платформі Google-meet). Обсяг програми – 30 годин (1 кредит ЄКТС), тривалість – з 13 по 17 червня 2022 р.
Під час проходження курсів у Вас буде можливість: сприяти розвитку власної англомовної компетентності та дізнатися більше про особливості публікації матеріалів досліджень в іншомовних виданнях; розширити горизонти знань про інтерактивні методи роботи в авдиторії, а також опанувати техніки безконфліктної взаємодії; дізнатися більше про сучасні методи обробки даних; утвердитися в безальтернативності шляху академічної доброчесності для науковця й педагога.
І звісно ж, – це нагода провести час цікаво та з користю, плекаючи власний професійний успіх, а отже, й спряючи успішному майбутньому нашої країни!

Реєструйся (до 12.06) за посиланням.

Переглянь програму курсів тут.