Вітаємо бакалаврів 2022!

Четвер, 14 липня 2022, 21:43
Вітаємо бакалаврів 2022!
10 липня, у мармуровій залі Чернівецького університету відбулися випускні урочистості, на яких факультет математики та інформатики вітав 81 випускника із успішним завершенням дуже важливого етапу у їх житті - здобуття бакалаврського рівня вищої освіти та отримання диплому бакалавра. Проведення цього заходу стало можливим завдяки ЗСУ, щира подяка та низький уклін ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!
У нашій країні вже багато років триває війна, але в цьому році кривава агресія російських окупантів рознеслася по всій території України. І ми усьому світу щодня доводимо, що Україна – це сильна духом країна, що українці – це вільний та незламних народ з непохитною вірою в перемогу.
Наша сила у наших цінностях!
Протягом 4 років навчання ми ділилися з вами, дорогі наші випускники, своїми цінностями. Закладали фундамент, на який ви будете опиратися все своє життя. Ділилися з вами своїми знаннями, навчали математики та програмування, але крім цього формували вас як особистостей. За ці 4 роки ви не лише навчилися розв’язувати математичні задачі, ви ще навчилися критично мислити, аналізувати, приймати рішення та нести за них відповідальність, а це означає, що ви підготувалися до дорослого життя. Ми віримо, що будуючи своє майбутнє життя, як особисте, так і професійне, ви проектуватимете отримані цінності у своєму житті своїми вчинками та силою волі.
На вашу долю випало багато випробувань, ще рік тому ми переймалися через складну ситуацію, пов’язану з коронавірусом, і уявити не могли, які жахіття на нас очікують. Але ми здолаємо і труднощі, і ворога. Ми переможемо, а тоді настане складний етап відбудови України. І саме ваші знання, дорогі випускники, ваш патріотизм, оптимізм та ваш юнацький максималізм будуть рушійною силою на цьому етапі, ми віримо в вас і не сумніваємося в тому, що вам усе вдасться.
Дорогі колеги, дякую вам за щоденну кропітку роботу. Бажаю вам черпати натхнення у світлих допитливих очах студентів, у здобутках випускників та продовжувати робити те, про що казав Митрополит Андрей Шептицький: «Тихою та невтомною працею любити Україну».
Від імені усього колективу факультету щиро дякую батькам цьогорічних випускників за те, що довірили нам свій найцінніший скарб – це своїх дітей. Дякую вам за те, що підтримували своїх дітей 4 роки тому, коли вони обирали факультет математики та інформатики для навчання, та продовжували підтримувати їх протягом навчання, яке відбувалося з неймовірними викликами. Бажаю вам, дорогі батьки, та вашим родинам, добра, миру, здоров’я та перемоги.
Ми вітаємо Вас, дорогі наші випускники, пишаємося Вами та горді тим, що Ви є невід'ємною частинкою великої МАТФАКівської родини.
Гордо несіть звання випускника факультету математики та інформатики Чернівецького університету!!!
Було, є і буде так, кращим з кращих є матфак!