Неділя, 02 жовтня 2022, 17:16
Сисадмін, тімлід, програмний менеджер, скрам-мастер, девелопер. Це неповний перелік професій, які можуть здобути випускники вищих навчальних закладів в ІТ-галузі.

Їх майбутнім абітурієнтам презентували під час заходу «IT KickStart», який організували представники It Cluster Chernivtsi It Community. Його провели сьогодні у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука. Захід відвідали перша заступниця начальника ОВА Альона Атаманюк, міський голова Чернівців Роман Клічук та ректор ЧНУ ім. Ю.Федьковича Роман Петришин.

«Радію з того, що на сьогоднішній івент завітало чимало молоді, яка прагне розвиватися в IT-індустрії. Перед вами відкривається вікно можливостей - можете обрати професію не тільки з формату оплати праці, але і з огляду на власні перспективи, допомогу країні та рідному місту. Бажаю вам зробити правильний вибір і працювати на благо нашої незалежної країни», - сказала Альона Атаманюк.

Під час «IT KickStart» учасники мали змогу отримати цінні знання від працівників відомих ІТ-компаній, послухати їх історії успіху та поспілкуватися із викладачами ЧНУ. Крім того, для присутніх провели низку майстер-класів. Також грали в ігри на PlayStation.
IT KickStart
IT KickStart
IT KickStart
IT KickStart
Останнє оновлення ( Понеділок, 03 жовтня 2022, 08:57 )
 
Неділя, 02 жовтня 2022, 17:09
Обрали нових членів Вченої ради університету з числа студентів. Серед обраних - студент факультету математики та інформатики.

20 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбулися вибори делегованих представників до складу Вченої ради з числа студентів.

За результатами голосування до складу Вченої ради увійшли студенти:
  • Волощук Євген – студент 2 курсу факультету архітектури, будівництва та дикоративно-прикладного мистецтва;
  • Ганевич Вадім – студент 3 курсу факультету математики та інформатики;
  • Гебеш Анна – студентка 3 курсу філологічного факультету;
  • Плескач Олександра – студентка 3 курсу факультету історії, політології та міжнародних відносин.
Вітаємо обраних кандидатів та бажаємо плідної роботи на засіданнях Вченої ради ЧНУ!
 
Неділя, 02 жовтня 2022, 16:39
З днем працівника освіти!
Шановні освітяни!
Щиро вітаємо вас з професійним святом! Дякуємо за професійсніть та креативність, щирість та небайдужість до викладацької роботи! Бажаємо оптимізму, бадьорості, натхнення і нескінченної мудрості. Миру нам всім!
Слава Україні! Героям слава!
Останнє оновлення ( Понеділок, 03 жовтня 2022, 06:44 )
 
П'ятниця, 30 вересня 2022, 12:45
22-24 вересня 2022 року відбулася міжнародна наукова конференція «Прикладна математика та інформаційні технології», присвячена 60-річчю кафедри прикладної математики та інформаційних технологій.
Відкриття конференції відбулося у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, на якому виступив з вітальним словом ректор університету Роман Петришин та вручив грамоти і подяки колективу кафедри за плідну наукову, науково-педагогічну діяльність, за якісну підготовку висококваліфікованих фахівців ІТ галузі та вагомий вклад у її розвиток протягом 60 років з часу заснування кафедри.
 На конференцію подано 103 доповіді із 9 країн: Казахстану, Люксембургу, Молдови, Німеччини, Польщі, США, України, Франції і Японії. Серед авторів поданих матеріалів 2 член-кореспонденти НАН України, Почесний професор Техаського університету Ростислав Григорчук, 46 докторів і 47 кандидатів наук.
 Напрямками роботи конференції були такі:
– Диференціальні та диференціально-функціональні рівняння,
– Математичне та комп'ютерне моделювання,
– Теорія функцій та її застосування,
– Інформаційні технології у прикладних задачах та освіті.
Конференція працювала водночас очно і дистанційно. Учасники заслухали біля 80 заявлених доповідей, із них 10 пленарних; мали змогу почути і поспілкуватися із двома професорами Техаського A&M університету (США), математиками з Інституту математики НАН України і Потсдамського інституту дослідження впливу клімату (Німеччина), Київського нацiонального унiверситету iменi Тараса Шевченка, Національного університету водного господарства та природокористування і НПУ iменi М.П. Драгоманова (Україна). Працювала студентська секція з прикладної математики та інформаційних технологій. 24 вересня відбувся ІТ-день, в якому взяли участь викладачі ЗВО, працівники ІТ-компаній, а також студенти, які представили свої доповіді і набули досвіду участі у таких форумах.
amit60_conference_01.jpg
amit60_conference_03.jpg
amit60_conference_02.jpg
 
Вівторок, 27 вересня 2022, 16:15
Вітаємо Олександру Василівну Бакай із ювілеєм!
Вітаємо Олександру Василівну Бакай із ювілеєм!
Останнє оновлення ( Вівторок, 27 вересня 2022, 16:19 )
 

Сторінка 1 з 47

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>