П'ятниця, 26 листопада 2021, 10:48
Нагородження студентів
24 листопада в Червоній залі університету відбулося нагородження кращих студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, приурочене до Міжнародного Дня Студента.

Грамоти за активну громадську діяльність вручали ректор Роман Петришин і проректорка Тамара Марусик.

Всього керівництво нагородило 23 студентів різних факультетів та інститутів ЧНУ, з яких восьмеро отримали грамоти від Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради.

Щиро радіємо та пишаємося, що серед обраних були студенти факультету математики та інформатики Анастасія Бузиновська (4 курс, спеціальність 014.04 – Середня освіта (Математика)) та Кароліна Катиринчук (3 курс, спеціальність 111 – Математика)!

Вітаємо креативних, активних, творчих та успішних Анастасію та Кароліну та бажаємо в майбутньому примножувати власні досягнення на благо рідної Аlma Мater!
 
Четвер, 25 листопада 2021, 22:10
Вітаємо Тузик Ірину Іванівну із призначенням академічної стипендії!
Щиро вітаємо аспірантку кафедри математичного моделювання Тузик Ірину Іванівну (науковий керівник доктор фізико-математичних наук, професор Черевко Ігор Михайлович) із призначенням академічної стипендії імені М.С. Грушевського на 2021/2022 навчальний рік відповідно до наказу МОН України від 27.09.2021 року № 1019.

Академічна стипендія імені М. С. Грушевського призначається аспірантам державних ЗВО, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу.

Бажаємо подальших успіхів!
Останнє оновлення ( П'ятниця, 26 листопада 2021, 10:46 )
 
Середа, 17 листопада 2021, 17:29
Вітаємо з Міжнародним днем студента!
Вітаємо з Міжнародним днем студента!
Вітання з Міжнародним днем студента! Миру, добра, здоров'я та наполегливості у досягненні поставленої мети! І звичайно успішно зданої сесії, для багатьох — першої)
Останнє оновлення ( Середа, 17 листопада 2021, 21:34 )
 
Вівторок, 19 жовтня 2021, 11:14
Вітаємо Карлову О.О. та Скутаря І.Д.
Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро вітає

Маслюченка Олександра Володимировича, доктора фізико-математичних наук, доцента кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича із присвоєнням вченого звання професора кафедри математичного аналізу.
 
Понеділок, 11 жовтня 2021, 20:05
Нагороджено викладачів та аспірантів факультету
МАТФАК має ким пишатися!
На урочистостях, що відбулися у Мармуровій залі до 146 річниці нашого славного Чернівецького національного університету, було відзначено успішну, креативну та результативну діяльність 7 викладачів та аспірантів факультету математики та інформатики. Отож, удостоєні нагород:
  • професор, доктор фіз.-мат. наук, завідувач кафедри диференціальних рівнянь - Іван Пукальський
  • доцент кафедри алгебри та інформатики, кандидат фіз.-мат. наук, заступник декана факультету з навчально-методичної роботи - Віра Сікора
  • доцент кафедри математичного аналізу, кандидат фіз.-мат. наук - Тарас Звоздецький
  • асистент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, кандидат фіз.-мат. наук - Ігор Скутар
  • асистент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, доктор філософії (зі спеціальності 113 - прикладна математика) - Анна Вережак
  • асистент кафедри диференціальних рівнянь, доктор філософії (зі спеціальності 111 - математика) - Богдан Яшан
  • доктор філософії (зі спеціальності 111 - математика) - Альона Широковських
Вітаємо та бажаємо успіхів!
Останнє оновлення ( Понеділок, 11 жовтня 2021, 20:12 )
 

Сторінка 1 з 41

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>