Неділя, 18 липня 2021, 14:30
Вітаємо Карлову О.О. та Скутаря І.Д.
Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича щиро вітає

Карлову Олену Олексіївну, доктора фізико-математичних наук, доцента кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича із присвоєнням вченого звання професора кафедри математичного аналізу

та

Скутаря Ігоря Дмитровича, асистента кафедри прикладної математики та інформаційних технологій із присудженням наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

Подальших професійних успіхів, колеги! Нехай кожен день славиться новими відкриттями і досягненнями! Нехай з успіхом втілюються в реальність важливі ідеї!

Останнє оновлення ( Вівторок, 20 липня 2021, 14:34 )
 
П'ятниця, 09 липня 2021, 16:28
2 липня 2021 року в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів бакалаврам факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним проходженням цього чотирирічного шляху та чекаємо на зустріч вже 1 вересня в магістратурі на рідному матфаці!

БУЛО, Є І БУДЕ ТАК - КРАЩИМ З КРАЩИХ Є МАТФАК!
bachelors2021_01.jpg
Вітаємо бакалаврів 2021 року!
Вітаємо бакалаврів 2021 року!
 
Понеділок, 07 червня 2021, 13:09
Щорічна церемонія «Математичний Тріумф» за ініціативи факультету математики та інформатики відбулася 5-го червня в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. За призові місця в обласних та Всеукраїнських олімпіадах з математики та лінгвістики були нагороджені близько 90 учнів 5-11 класів Чернівецької області.

З привітальними словами до переможців олімпіад звернулися проректор університету з наукової роботи Андрій Саміла, керівниця управління освіти Ірина Ткачук, деканка факультету математики та інформатики Ольга Мартинюк, лідер СТЕМ-Академії Олексій Попович, а також голова IT-Cluster Chernivtsi Дмитро Шкільнюк.
Відбулася церемонія нагородження призерів Всеукраїнських олімпіад

Відбулася церемонія нагородження призерів Всеукраїнських олімпіад
 
Вівторок, 01 червня 2021, 12:54
Вітаємо Олександра Щура
Вітаємо студента 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" ОЛЕКСАНДРА ЩУРА, який отримав іменний сертифікат на стипендію у криптовалюті як кращий студент факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія федьковича! 

Ініціатором вручення таких стипендій є компанія Orca Finance. Один із її співвласників, Ярослав Петришин (випускник нашого факультету), 28 травня 2021 року власноруч вручив іменні сертифікати студентам, які у рейтингових списках посідають перше місце на кожному факультеті чи інституті ЧНУ.

На урочистостях з цього приводу з вітальними словами виступили ректор університету Роман Петришин, проректор Тамара Марусик та меценат Ярослав Петришин.

Щиро вітаємо Олександра! 
Пишаємося! 
Бажаємо подальших перемог та успіхів!
 
П'ятниця, 28 травня 2021, 10:43
На фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Ірина Спіжавка, учениця 10 класу Чернівецького ліцею №1, здобула 3 місце. Юна дослідниця представляла результати наукової роботи "Навколо теореми Борсука про розбиття плоских фігур" (секція "Математика").
Вітаємо з перемогою!
Вітання науковому керівнику - Олені Карловій, докторці фізико-математичних наук, заступниці декана факультету математики та інформатики, та побажання і надалі захоплювати учнів математикою, знаходити відповіді на відкриті математичні питання.
Натхнення та успіхів!
 

Сторінка 1 з 41

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>