Понеділок, 16 травня 2022, 11:13
Вічна пам’ять Блажевському Степану Георгійовичу
З глибоким сумом повідомляємо, що 15 травня 2022 року на 59 році життя перестало битися серце доцента кафедри диференціальних рівнянь, вірного сина України Степана Георгійовича Блажевського.

Степан Георгійович народився 7 вересня 1963 р. в с. Веренчанка Заставнівського району Чернівецької області. З Чернівецьким університетом він пов’язав своє життя ще у 1980 р., коли поступив на математичний факультет, де навчався за спеціальністю «Прикладна математика». У 1985 р. Степан Георгійович закінчив університет з відзнакою і протягом трьох років працював, за направленням, інженером Чернівецького філіалу Київського інституту автоматики, а з 1 вересня 1988 р. розпочав свою трудову діяльність уже в Чернівецькому університеті на посаді асистента, а з грудня 2001 р. – доцента кафедри диференціальних рівнянь.

У 1994 році захистив кандидатську дисертацію "Класичні задачі термопружності для багатошарових пластин і симетричних тіл" під керівництвом професора Михайла Ленюка. Блажевський С.Г. активно займався науково-методичною роботою, був автором понад 150 наукових та навчально-методичних праць.

Брав активну участь у проведенні обласних шкільних олімпіад з математики, очолював профспілкову організацію факультету, був членом команди викладачів факультету з футболу.

У цей скорботний день розділяємо біль та горе разом з рідними та близькими, учнями та колегами. Світла пам'ять  про  Степана Георгійовича  назавжди залишиться у наших серцях та стінах рідного факультету.

Пам’ятаємо, сумуємо…
 
Субота, 30 квітня 2022, 07:32
Вічна пам’ять Березовській Галині Михайлівні
З глибоким сумом повідомляю, що 28 квітня 2022 року, на 85 році життя перестало битися серце чудової людини - викладачки кафедри математичного аналізу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
Галина Михайлівна народилася 29 березня 1938 року в місті Словʼянськ Донецької області. Протягом 43 років її життя було пов'язане з Чернівецьким університетом. У 1955-1960 роках вона навчалася на математичному відділенні фізико-математичного факультету, який закінчила з відзнакою, і відразу  розпочала свою викладацьку діяльність на кафедрі математичного аналізу, натхненно навчаючи студентів. Галина Михайлівна була надзвичайно віддана свої професії, любила математику та мала талант педагога, доступно пояснювала навіть дуже складні теми студентам, терпляче повторюючи пояснення.  
Наукова діяльність Березовської Галини Михайлівни пов'язана з дослідженням функцій та систем функцій, що утворюють квазістепеневі базиси у просторах аналітичних у крузі функцій. Галина Михайлівна приділяла велику увагу навчально-методічній роботі та якісній математичній підготовці студентів математичного факультету, керувала курсовими та дипломними роботами студентів кафедри математичного аналізу. 
Її життєвий шлях – взірець вірного і сумлінного служіння рідній землі та обраній справі.
У цей скорботний день розділяємо невимовний сум і тугу разом із рідними та близькими, учнями та колегами. Світлий, добрий спомин про Галину Михайлівну назавжди залишиться у серцях тих, хто її знав, любив і поважав.
Вічна пам’ять!
❗️❗️❗️ Прощання з Березовською Галиною Михайлівною та похорон відбудуться у суботу 30 квітня 2022 року о 10:00 за адресою вул. Полєтаєва 4/18.
Захоронення на Центральному кладовищі м. Чернівці (Годилів) орієнтовно об 11:15.
 
Субота, 23 квітня 2022, 22:21
Христос воскрес!
Щирі вітання зі святом Воскресіння Христового!

У цей день люди з уст в уста передають Благу звістку, вітаючи одне одного: “Христос Воскрес!”. Це традиції українського народу, які ми бережемо уже багато поколінь і які роблять нашу націю сильнішою.

Великдень - це світле та радісне свято, воно несе добро та любов. Це ті цінності, які є найважливішими в житті, це те без чого людина перестає бути людиною, і саме зараз у час жорстокої війни ми це глибоко усвідомлюємо.  

Хай Воскресіння Христове захистить українських воїнів, які виборюють свободу України та наближають нашу перемогу.  

Хай це прекрасне свято надихає кожного з нас у всіх наших гарних починаннях, дарує силу духу, радість життя та Господнє благословення!

Бажаємо миру та процвітання українському народу.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
 
Понеділок, 18 квітня 2022, 18:22
 Вітаємо з ювілеєм Ярослава Йосиповича Бігуна
 Вітаємо з ювілеєм Ярослава Йосиповича Бігуна
Останнє оновлення ( Вівторок, 19 квітня 2022, 08:26 )
 
П'ятниця, 25 лютого 2022, 21:58
 slava_ukrayini.jpg
 

Сторінка 1 з 44

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>