Субота, 24 квітня 2021, 09:53
Вітаємо переможців студентської наукової конференції
20 квітня 2021 року в рамках щорічної студентської наукової конференції Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулися пленарні та секційні онлайн-засідання на факультеті математики та інформатики в секції МАТЕМАТИЧНИХ НАУК ТА ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Головною метою таких конференцій є мотивація молоді до обговорення актуальних питань сучасних інформаційних технологій, математичного моделювання, математичної освіти та науки, підвищення ефективності студентських науково-дослідних робіт, посилення співпраці в науковій, науково-методичній сферах.

І цієї мети черговий раз було досягнуто нашими талановитими студентами!

Переможцями стали:

Дробот Андрій, студент 4 курсу спеціальності «Прикладна математика» з темою «Генератор тестів для системи Moodle»  (Науковий керівник – доц. Сопронюк Т.М.), підсекція прикладної математики.

Шанін Антон, студент 4 курсу, та Дворянов Богдан, студент 5 курсу спеціальності «Компʼютерні науки», з темою «Створення низькорівневого програмного забезпечення для маршрутизаторів на платформі ARM» (Науковий керівник ‒ професор Черевко І.М), підсекція математичного моделювання та інформаційних технологій.

Бузиновська Анастасія, студентка 3 курсу спеціальності «Середня освіта (Математика)» з темою «Використання програмного середовища Geogebra при вивченні функцій та побудови їх графіків» (Науковий керівник – доц. Колісник Р.С.), підсекція методики викладання математики та інформатики.

Щиро вдячні всім доповідачам за цікаві та змістовні доповіді! Вітаємо переможців! Бажаємо і в майбутньому плідних досліджень та цікавих результатів!
Останнє оновлення ( Субота, 24 квітня 2021, 10:03 )
 
Середа, 21 квітня 2021, 22:20
Вічна пам’ять Степану Дмитровичу Івасишену
З глибоким сумом повідомляємо, що 21 квітня 2021 року перестало битися серце відомого вченого та педагога, професора, доктора фізико-математичних наук, вірного сина України Степана Дмитровича Івасишена.

Івасишен Степан Дмитрович народився 10 грудня 1937 року в селі Угорники Івано-Франківської обл. (нині м. Івано-Франківськ). У 1959 р. закінчив Чернівецький університет, а у 1963 р. – аспірантуру. У 1961-1969 рр. працював на кафедрі диференціальних рівнянь Чернівецького університету та протягом шести років завідував кафедрою, у 1969-1980 рр. – Київському вищому інженерному радіотехнічному училищі, а у 1980-1988 рр. – КДУ ім. Т.Шевченка. У 1988 році С.Д.Івасишен повернувся в Чернівці, де створив та очолив кафедру математичного моделювання в Чернівецькому університеті, а в 1996-2003 рр. – Чернівецьку філію відділу математичної фізики Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України. Кандидат (1963), доктор наук (1981), професор (1984). З 2004 р. до останнього дня життя працював професором кафедри математичної фізики НТУУ ”КПІ”, а у 2005-2017 рр. завідував цією кафедрою.

У цей скорботний день розділяємо невимовний сум і тугу разом із 
рідними та близькими. Світлий, добрий спомин про Степана Дмитровича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч із ним.
Останнє оновлення ( Середа, 21 квітня 2021, 22:28 )
 
Понеділок, 19 квітня 2021, 18:39
Вітаємо Богдана Дмитровича Шепетюка з ювілеєм!
Вельмишановний Богдане Дмитровичу!

Колектив факультету математики та інформатики щиро вітає Вас з нагоди Вашого славного 70-річчя!

Упродовж багатьох років ми знаємо Вас як чудового педагога, талановитого науковця та гарну людину. Ваша активна життєва позиція, вміння працювати з людьми виділяють Вас серед викладачів факультету та університету. Ваше відповідальне ставлення до своїх обов’язків, виняткова душевність і тонкий гумор є для нас прикладом, гідним наслідування.

Почуття відповідальності, порядність і доброзичливість у загальнолюдських взаєминах, велика працелюбність і працездатність у поєднанні з високою педагогічною майстерністю створили Вам, Богдане Дмитровичу, загальновизнаний авторитет і повагу як на факультеті, так і в університеті.

У цей урочистий день ми, Ваші друзі та колеги, щиро бажаємо Вам, дорогий Богдане Дмитровичу, міцного здоров’я і щасливого довголіття, великого запасу сил та енергії, а також мажорних мелодій для Вашої душі, мирних і радісних днів для щастя Вашого серця.
 
Середа, 14 квітня 2021, 16:31
Вітаємо Єлизавету Мойсеєнко
7-9 квітня у Кропивницькому відбулася ХVI літня Універсіада України з художньої гімнастики. Позмагатися до Кропивницького завітали команди із семи закладів вищої освіти України.

Спортсменки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича посіли 3 місце у командному заліку серед закладів вищої освіти та за результатами групового багатоборства.

У фіналі групових вправ у дисципліні «5 м’ячів» найкраще виступила команда Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Склад команди:

Мойсеєнко Єлизавета;
Задорожна Ірина;
Мислива Валентина;
Грушка Юлія;
Іліка Катерина.

1 місце - фінали в групових вправах 5 м’ячів;
2 місце - фінали в групових вправах 3 обруча, 2 пари булав;
3 місце - багатоборство в групових вправах;
3 місце - багатоборство індивідуальних вправ;
3 місце - загально-командне місце.

До складу команди увійшла студентка 402 групи факультету математики та інформатики спеціальності «Прикладна математика» Мойсеєнко Єлизавета, яка в індивідуальних заліках здобула такі перемоги:

2 місце – фінал з булавами;
3 місце – фінал з обручем;
3 місце – фінал з м’ячем.

Щиро вітаємо Єлизавету з чудовими результатами та бажаємо подальших перемог!

Пишаємося нашими талановитими студентами!

Так тримати!

Джерело: Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації
Останнє оновлення ( П'ятниця, 16 квітня 2021, 16:41 )
 
Середа, 14 квітня 2021, 16:24
Вітаємо Сергія Томка!
1-2 квітня 2021 року відбулася відкрита студентська олімпіада з «Англійської мови, фізики та математики» серед студентів 1 та 2 курсів вузів України.

В олімпіаді взяли участь 105 студентів з Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету «Запорізька політехніка», Державного університету телекомунікацій та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
 
Призером олімпіади, виборовши ІІ місце серед студентів 1-го курсу, став Сергій Томко, студент 111 групи спеціальності «Компʼютерні науки» (інформаційні технології та управління проектами) факультету математики та інформатики ЧНУ імені Юрія Федьковича.
 
Вітаємо Сергія! Бажаємо наснаги та жаги знань на шляху до майбутніх вершин!

Пишаємося нашими талановитими студентами!

Так тримати!
 

Сторінка 4 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>