Вівторок, 24 квітня 2018, 08:44
З 16 квітня у стінах факультету математики та інформатики традиційно відбулися заходи приурочені дню факультету.
Студенти дізнались багато цікавого про своїх викладачів, мали змогу долучитися до підготовки і проведення заходів та отримати цікаві подарунки.
Дякуємо усім учасникам, усім хто долучився до організації заходів та усім присутнім. Давайте разом підтримувати традиції факультету.
З 50-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
З 50-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!З 50-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
З 50-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!З 50-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
З 50-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!З 50-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
Останнє оновлення ( Вівторок, 24 квітня 2018, 08:44 )
 
Неділя, 08 квітня 2018, 00:00
Щиро вітаємо з Великоднем! Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо всім радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Останнє оновлення ( Середа, 11 квітня 2018, 08:56 )
 
Четвер, 05 квітня 2018, 12:33
altalt
alt

29 березня в стінах нашого факультету відбувся "Конкурс старост", який показав, що наші старости чудово справляються не тільки зі своїми безпосередніми обов`язками, а й можуть з легкістю розв`язати будь-яку логічну задачу чи допомогти викладачеві знайти власника непідписаного матдиктанту.
Останнє оновлення ( Четвер, 05 квітня 2018, 12:33 ) Детальніше...
 
Середа, 28 березня 2018, 12:33
Інтерв’ю з випускником
Випусник факультету прикладної математики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олександр Ткачик: "У студентів і випускників нашого факультету, які справді вчилися, проблем із працевлаштуванням немає жодних. На 4-5 курсі більша частина моїх одногрупників вже працювали. Наш факультет завжди мав хороші зв`язки з ІТ-компаніями, це і допомагає студентам знайти першу роботу".

- Звідки Ви? В якій школі навчалися?

- Я з Мельниці-Подільської. Це Тернопільська область, Борщівський район. Навчався у звичайній загальноосвітній школі у класі з гуманітарним нахилом. У нас було, якщо не помиляюся, 6 годин англійської на тиждень. Математики - мало, програмування не було взагалі.


- Чому, в такому разі, обрали програмування і факультет прикладної математики?


- Моя мама - вчитель математики. Обидвоє батьків навчалися на математичному факультеті. До того ж, я завжди любив усе, що пов`язане з комп`ютером. На час випуску у мене вже був свій комп`ютер. Мені подобалось з ним працювати, але головне, це не програмування. Дуже пощастило, що на математичному факультеті були напрямки, пов`язані з програмуванням, щоправда, ще не до кінця розумів, що це таке, та вирішив: що варто спробувати.
Останнє оновлення ( Середа, 28 березня 2018, 12:33 ) Детальніше...
 
Понеділок, 26 березня 2018, 07:44
21 березня профбюро факультету математики та інформатики провело творчо інтелектуально-розважальний конкурс "Крокодил". Участь взяло 6 команд:
- "2х2"
- "МТВТ"
- "Fantastic four"
- "Граєм з вогнем"
- "Прогрес"
- "Bigas nomen eius"
У результаті цікавої, веселої та не менш запеклої боротьби перемогу здобула команда "Fantastic four", а команди "2х2" та "МТВТ" зайняли почесні 2 та 3 місця відповідно.
Команди отримали солодкі призи від Профспілкової організації студентів університету, апереможці будуть представляти факультет на університеському творчо інтелектуально-розважальному конкурсі "Крокодил".
Дякуємо усім учасникам та тим, хто долучився до організації конкурсу.
Інтелектуально-розважальний конкурс Інтелектуально-розважальний конкурс
Інтелектуально-розважальний конкурс
Останнє оновлення ( Понеділок, 26 березня 2018, 07:44 )
 

Сторінка 4 з 30

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>