Понеділок, 05 квітня 2021, 08:57
Нагороджено переможців учнівської обласної олімпіади з математики
31 березня у Зеленій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте вручення дипломів переможцям учнівської обласної олімпіади з математики за участю заступника Чернівецького міського голови Юрія Лесюка, який відзначив грамотою Чернівецького міського голови голову журі олімпіади, докторку фізико-математичних наук, заступницю декана з наукової роботи та міжнародної діяльності факультету математики та інформатики Олену Карлову та подяками за плідну співпрацю ректора університету, доктора фізико-математичних наук, професора Романа Петришина, деканку факультету математики та інформатики, докторку фізико-математичних наук, професорку Ольгу Мартинюк, завідувача кафедри математичного аналізу, доктора фізико-математичних наук, професора Володимира Михайлюка. Модератором зустрічі був начальник управління освіти Чернівецької Міської ради, кандидат фізико-математичних наук Сергій Мартинюк.

За Указом Президента 2020-2021 навчальний рік оголошено роком математичної освіти в Україні, тому перемога в олімпіаді з математики саме цього року є ще більш престижною. Факультет математики та інформатики бере активну участь в організації та проведенні різноманітних заходів з метою популяризації математики на Буковині. Зокрема, у 2020-21 навчальному році під егідою факультету математики та інформатики колективом кафедри математичного аналізу були організовані та проведені V олімпіада з математики «МініМудрик» для учнів 5-7 класів навчальних закладів Чернівецької області та І Буковинська олімпіада з математики (міський та обласний етапи) для учнів 8-11 класів навчальних закладів Чернівецької області. Переможцями обласного етапу обох олімпіад стали:

Зеліско Вікторія, учениця 5 класу Чернівецької ЗОШ № 14; 

Сіманюк Олександра, учениця 6 класу Чернівецької ЗОШ № 22;

Морарян Амалія, учениця 7 класу Чернівецького ліцею № 1;

Мироник Тарас, учень 8 класу Чернівецького ліцею № 1;

Ковбасюк Євген, учень 8 класу Чернівецької гімназії №4;

Дубчак Олександр, учень 9 класу Чернівецького ліцею № 1;

Скутар Наталія, учениця 10 класу у Чернівецького ліцею № 1;

Макозюк Віктор, учень 10 класу Сторожинецького ліцею;

Юрійчук Олександр, учень 11 класу Чернівецького ліцею № 1.

На заході панувала приємна атмосфера, лунали щирі вітання учням та побажання нових перемог. Разом із дипломами юні талановиті математики отримали подарунки з цікавою інформацією про Чернівецький університет та факультет математики та інформатики.
 
Понеділок, 29 березня 2021, 11:18
Конкурс читання української поезіїКонкурс читання української поезії
З метою вшанування пам'яті Кобзаря, популяризації художнього слова, пошуку та підтримки талановитої, обдарованої молоді, патріотичного виховання студентів, впродовж лютого-березня в університеті проводився традиційний конкурс на краще читання української поезії, присвяченому 207-й річниці від дня народження Тараса  Шевченка!
Щиро вітаємо студентів 106 групи спеціальності «Середня освіта (Математика)» Каріну Якимович та Олега Бадло з яскравими виступами на цьому конкурсі та бажаємо впевненості й цілеспрямованості, сміливості, рішучості, невичерпної творчої енергії, сил та наснаги, нових досягнень, міцного здоров'я, плідної праці та нових звершень на шляху до професії ВЧИТЕЛЯ математики! 
Пишаємося нашими талановитими студентами!
Останнє оновлення ( Четвер, 01 квітня 2021, 15:02 )
 
Понеділок, 22 березня 2021, 17:31
А ви знали, звідки взялося число π та де зберігається перша глиняна табличка з його зображенням? А про те, що його обчисленням займаються люди вже кілька тисячоліть? І невідомо, коли ці обчислення закінчаться... І навіщо знати оту цілу купу цифр після коми в цього числа? Та яким чином ваша дата народження "заховалася" серед цих цифр? А де саме встановлено пам'ятник числу π? Можливо, десь у Чернівцях? І взагалі - воно точно нормальне? Вам цікаво? Тоді гайда переглядати запис вебінару від неймовірної Олени Карлової - там ви точно дізнаєтеся про це та багато іншого (всі, хто був на вебінарі "вживу" точно дізналися купу нового)!

Переглянути
Як у нас пройшов день числа Пі

Останнє оновлення ( Понеділок, 22 березня 2021, 17:36 )
 
Субота, 13 березня 2021, 10:28
Якщо люди самі не вміють літати, нехай навчать літати своїх дітей. Літати високо, далеко, красиво. І настане час, коли діти розкриють крила і полетять. Нехай дорослі просто підуть за дітьми, щоб оберігати їх від падіння. І в якийсь момент вони зрозуміють, що теж летять... 

Учити літати... Учити мріяти... Учити творити... Це і є покликання вчителя!

Саме з таким вчителем - який навчає літати, мріяти, творити - мали змогу поспілкуватися 11 березня 2021 року викладачі та студенти факультету математики та інформатики під час чергового вебінару циклу "Шлях до омріяної професії".

Спікеркою заходу була переможниця другого, регіонального туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2021" в номінації "Математика" Олеся Іванівна Петрюк, яка поділилася своїм досвідом участі у конкурсі, провівши майстер-клас на тему «Квадратна нерівність».

Після майстер-класу викладачі та студенти долучилися до активного обговорення можливостей та проблем дистанційного навчання. Отримали цікаву інформацію щодо плюсів та мінусів використання різних платформ і ресурсів для навчання і натхнення, якими користується  доповідачка. Дуже багато запитань студентів стосувалися методичних особливостей роботи з учнями під час очного, змішаного та дистанційного навчання. Всі вони отримали цікаві вичерпні відповіді.

Ми щиро вдячні Олесі Іванівні за мегапозитивну зустріч, за дозвіл долучитися до закулісся конкурсу «Учитель року» та за цінні поради нашим студентам.

Успіхів Вам у Вашій нелегкій праці та перемоги на наступному етапі!
Вебінар циклу "Шлях до омріяної професії"
Вебінар циклу "Шлях до омріяної професії"
 
П'ятниця, 12 березня 2021, 22:23
04 березня 2021 р. викладачі факультету математики та інформатики мали змогу долучитися до вебінару-презентації на тему «Результати аналітичного дослідження стану розвитку системи внутрішнього забезпечення якості освіти в українських університетах (проведеного на замовлення ОБСЄ)».

Спікером заходу був випускник Чернівецького державного університету 1973 року, засновник одного із перших приватних університетів «Крок», заступник міністра освіти і науки України (2009-2010 рр.), член колегії Міністерства освіти і науки України, професор Варшавського університету, Президент Міжнародного фонду досліджень освітньої діяльності, почесний сенатор Українського католицького університету, член наглядових рад Харківського національного університету імені Каразіна та Сумського державного університету, співголова міжнародного проєкту «Інноваційний університет і лідерство»  Тарас Володимирович Фініков.

На початку зустрічі з привітальним словом виступив ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича професор Роман Іванович Петришин. Він подякував Тарасу Володимировичу за надану можливість долучитися до досліджень в стінах його Alma Matter.

У ході онлайн заходу, модератором якого був перший проректор ЧНУ, професор Василь Олексійович Балух, було обговорено проблемні питання щодо функціонування системи внутрішнього забезпечення якості освіти в українських ЗВО, проблеми розвитку потенціалу міжуніверситетської співпраці у сфері забезпечення якості вищої освіти. Представлене дослідження охопило 183 заклади вищої освіти (81% - державної, 12% – приватної та 7% комунальної власності). Зібрані дані подавалися у порівнянні з аналогічним дослідженням 2017 року. 

Учасники отримали інформацію про інструменти оцінювання якості роботи викладача ЗВО, їх ефективність та валідність, дослідили динаміку їх змін в реаліях часу, обміркували можливості мотивації викладачів щодо підвищення якості викладання.

Щиро вдячні Тарасу Володимировичу за цікаву та змістовну доповідь, за ґрунтовні відповіді на запитання!
Вебінар на замовлення ОБСЄ
Вебінар на замовлення ОБСЄ
 

Сторінка 5 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>