П'ятниця, 18 грудня 2020, 10:44
16 грудня 2020 року відбулися збори трудового колективу факультету математики та інформатики в режимі онлайн.

На зборах викладачі та співробітники факультету заслухали та затвердили звіт деканки, докторки фізико-математичних наук, професорки Ольги Мартинюк «Про основні результати діяльності факультету математики та інформатики» за 2020 рік. Під час звіту було  презентовано здобутки факультету з основних напрямів діяльності (навчально-методична робота, профорієнтаційна робота, наукова та міжнародна діяльність, організаційна та виховна робота), окреслено здобутки і перспективи подальшого розвитку факультету та висловлена щира подяка за якісну роботу викладачам та співробітникам факультету.

На зборах були присутні 51 із 70 членів колективу.

Лише спільна якісна та професійна робота всіх членів колективу дозволить факультету досягнути високих показників у кожному з напрямів діяльності.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 18 грудня 2020, 11:20 )
 
П'ятниця, 04 грудня 2020, 17:33
З глибоким сумом повідомляємо, що 4 грудня 2020 року на 83 році життя перестало битися серце видатного вченого, академіка-секретаря Відділення математики НАН України, дійсного члена Європейської Академії наук, Почесного доктора Чернівецького національного університету, вірного сина України Анатолія Михайловича Самойленка.
Вічна пам'ять Самойленку Анатолію Михайловичу
Анатолій Михайлович – один із провідних науковців світового рівня у галузі звичайних диференційних рівнянь та теорії нелінійних коливань, засновник наукової школи з теорії багаточастотних коливань та теорії імпульсних систем.

Самойленко Анатолій Михайлович народився в селі Потіївка Радомишльського району Житомирської області 2 січня 1938 року. У 1955-1960 рр. він навчався на механіко-математичному факультеті Київського університету за спеціальністю «Математика». У 1960–1963 рр. Анатолій Михайлович – аспірант Інституту математики АН УРСР, з 1963 року розпочав роботу в Інституті математики, а з 1988 року очолив його, працюючи на посаді директора Інституту математики НАН України.

У 1978 році його було обрано членом-кореспондентом, а в 1995 році – дійсним членом Національної академії наук України. З 2002 року Анатолій Михайлович – дійсний член Європейської АН, з 2006 року – академік-секретар Відділення математики НАН України, з 2011 року – іноземний член АН Республіки Таджикистан.

У 2003 році Самойленку А.М. присвоєно звання Почесного доктора Чернівецького національного університету за досягнення у науковій діяльності, сприяння у співробітництві між Чернівецьким університетом та Інститутом математики НАН України і дієву допомогу Чернівецькому університету в підготовці науково-педагогічних кадрів у галузі математики. Анатолій Михайлович у 1999-2002 рр. та 2010-2011 рр. працював професором кафедри прикладної математики на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету, а також неодноразово був головою ЕК по захисту дипломних робіт.

Наукові досягнення Анатолія Михайловича широко відомі спеціалістам у галузі диференціальних рівнянь, математичної фізики, теорії нелінійних коливань. Фундаментальним вкладом у математику стали опубліковані ним монографії. Він – автор понад 600 наукових праць. Більшість його робіт перекладено та видано за кордоном.

Анатолій Михайлович приділяв велику увагу підготовці висококваліфікованих наукових кадрів. Серед його учнів – 36 докторів та 89 кандидатів фізико-математичних наук, які успішно працюють у багатьох математичних центрах ряду країн.

Заслуги Анатолія Михайловича відзначені орденом Дружби народів та орденом "За заслуги" III ступеня, Орденами князя Ярослава Мудрого ІІІ-V ступенів, Почесною Грамотою Президії Верховної Ради України, він двічі
лауреат Державних премій України в галузі науки і техніки, Державної премії України в галузі освіти, Республіканської премії ім. М. Островського, премій НАН України ім. М. Крилова, М. Боголюбова, ім. М. Лаврентьєва та М. Остроградського, "Соросівський професор", Заслужений діяч науки і техніки України, нагороджений Медаллю "На славу Чернівців".

У цей скорботний день розділяємо невимовний сум і тугу разом із рідними та близькими, учнями та колегами. Світлий, добрий спомин про Анатолія Михайловича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав.
 
Вівторок, 24 листопада 2020, 10:32
Наших студентів відзначено нагородами
З нагоди Міжнародного дня студента владні структури Буковинського краю відзначили студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (а також інших закладів вищої освіти області) за їх відмінне навчання, активну участь у науковій, спортивній, мистецькій діяльності та ін. Серед них:

Єлизавета Мойсеєнко – студентка 4 курсу спеціальності Прикладна математика ‒ якій оголошено Подяку голови обласної державної адміністрації (Розпорядження Чернівецької ОДА від 2 листопада 2020 р.);
Наших студентів відзначено нагородами
Володимир Крижановський – студент 6 курсу спеціальності Середня освіта (математика);
Наших студентів відзначено нагородами
Богдан Волковинський – студент 5 курсу спеціальності Прикладна математика, яких відзначено заохоченнями Чернівецької міської ради (Розпорядження від 17.11.2020р. №171-з «Про заохочення з нагоди Дня Студента»).
Наших студентів відзначено нагородами
Вітаємо! Пишаємося нашими студентами та їх здобутками!
ТАК ТРИМАТИ!
Останнє оновлення ( Вівторок, 24 листопада 2020, 12:54 )
 
Вівторок, 24 листопада 2020, 10:21
Відбувся перший вебінар циклу "Шлях до омріяної професії"
20 листопада 2020 року за ініціативи колективу кафедри алгебри та інформатики відбувся перший вебінар циклу "Шлях до омріяної професії" для студентів 1-6 курсів спеціальностей 014.04 ‒ Середня освіта (Математика) та 014.09 ‒ Середня освіта (Інформатика).

Першим запрошеним лектором була випускниця кафедри 2010 року, а сьогодні вчитель вищої категорії, викладач, голова циклової комісії фундаментальних дисциплін Борщівського агротехнічного коледжу, переможниця Всеукраїнського конкурсу "Кращий куратор навчальної групи - 2018" Ольга Куропатва. Спілкування пройшло у надзвичайно теплій та невимушеній атмосфері. Ольга Петрівна поділилася власним досвідом та власними міркуваннями про Super-можливості для молодого педагога та лайфхаками для вчителів початківців: КУДИ іти, ЩО робити, ЧИМ керуватися, на ЩО звернути увагу, а КОЛИ просто обійти стороною, ДЕ пошукати, з ЧОГО черпати енергію і сили,... І це все було обгорнуто справжнім духом Різдва. Так-так, саме з Різдвяними святами, з ароматним теплим чаєм в улюбленому горняті, з накинутим на плечі пледом, із затишною книгою... у пані Ольги асоціюється рідний МАТФАК.

Величезна подяка лектору та всім студентам і викладачам, що долучилися до зустрічі!
До зустрічі на наступних вебінарах.
 
Вівторок, 17 листопада 2020, 11:51
 
З Днем студента!
Шановні друзі! Щиро вітаємо вас із Днем студента ‒ з вашим першим професійним святом! Наше життя буває дуже різним, але, чим би ми не займалися – все засновано на знаннях, які, в свою чергу, вчасно повинна отримувати наша молода зміна! Тому бажаємо кожному з вас успішного навчання, натхнення, і великого апетиту на нові знання! Нехай навчання йде легко, нехай викладачі будуть друзями, а факультет математики та інформатики ‒ рідним домом! Нехай студентські роки летять легкою низкою, залишаючи лише хороші спогади і наближаючи вас до мрій, щасливого життя і блискучої кар'єри! Ми впевнені: наші студенти – найкращі! Зі святом!!!
 

Сторінка 8 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>