Четвер, 08 червня 2017, 13:07
22-28 травня у місті Патри (Греція) на базі University of Patras відбулась чергова робоча зустріч консорціуму Еразмус+ проекту "Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій" (QUAERE).
Від Чернівецького національного університету взяли участь: декан факультету математики та інформатики Черевко І.М., начальник навчального відділу Гарабажів Я.Д. та асистент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Краснокутська І.В.
Були заслухані і докладно обговорені звіти самоаналізу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка.
Чернівецька група на зустрічі представила розроблений розділ системи "Внутрішнього забеспечення якості освіти". Модерував процесом представник ASIIN Ірінг Вассер. Він же деталізував критерії пілотної акредитації навчальних програм. Уточнені плани щодо проведення візитів до університетів-партнерів для акредитації пілотних програм.
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+
Останнє оновлення ( Середа, 14 червня 2017, 09:49 )
 
П'ятниця, 02 червня 2017, 08:56
1 червня на факультеті математики та інформатики відбулося засідання круглого столу за участі представників компанії AMC Bridge, партнера Чернівецького національного університету, і викладачів факультету.
Під час засідання були висвітлені питання про поточні проекти, напрямки розробки, а також про перспективи стажування та роботи в AMC Bridge. В свою чергу викладачі розповіли про дисципліни, які викладаються на факультеті, проблеми працевлаштування випускників та методи їхнього вирішення. Експерти обговорили спеціалізації у сучасному програмуванні та систему самопідготовки, як передумову професійного успіху.
Круглий стіл з представниками компанії AMC BridgeКруглий стіл з представниками компанії AMC Bridge
Круглий стіл з представниками компанії AMC BridgeКруглий стіл з представниками компанії AMC Bridge
Останнє оновлення ( П'ятниця, 02 червня 2017, 08:56 )
 
П'ятниця, 02 червня 2017, 08:11
Змагання з баскетболу
Вітаємо команду факультету математики та інформатики за ІІ місце у змаганнях з баскетболу (жінки) у складі: Піхур Анастасія, Гуцуляк Тетяна, Джумарик Тетяна, Троєцька Мар'яна, Котирло Марія, Мітрович Іванна, Пислар Олена, Руденська Зоряна.
Останнє оновлення ( П'ятниця, 02 червня 2017, 08:11 )
 
Понеділок, 22 травня 2017, 11:30
18 травня на кафедрі прикладної математки та інформаційних технологій відбувся святковий захід приурочений 55-ій річниці кафедри та Дню вишиванки.
Участь взяли викладачі, які працювали або працюють на кафедрі, аспіранти, студенти та випускники кафедри.
Святкування Дня вишиванки на кафедрі ПМтаІТ
Святкування Дня вишиванки на кафедрі ПМтаІТСвяткування Дня вишиванки на кафедрі ПМтаІТ
Святкування Дня вишиванки на кафедрі ПМтаІТСвяткування Дня вишиванки на кафедрі ПМтаІТ
Останнє оновлення ( Понеділок, 22 травня 2017, 11:30 )
 
Четвер, 04 травня 2017, 09:58
З 24 квітня у стінах факультету математики та інформатики традиційно відбулися заходи приурочені дню факультету.
Студенти дізнались багато цікавого про своїх викладачів, мали змогу долучитися до підготовки і проведення заходів та отримати цікаві подарунки.
Дякуємо усім учасникам, усім хто долучився до організації заходів та усім присутнім. Давайте разом підтримувати традиції факультету.
З 49-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
З 49-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!З 49-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
З 49-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!З 49-РІЧЧЯМ РІДНИЙ ФАКУЛЬТЕТ!
Останнє оновлення ( Четвер, 04 травня 2017, 09:58 )
 

Сторінка 10 з 31

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>