Вівторок, 22 листопада 2016, 15:17
Очно-дистанційна школа з програмування та заочна математична школаОчно-дистанційна школа з програмування та заочна математична школа
На факультеті матетатики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розпочала роботу очно-дистанційна школа з програмування для учнів та вчителів Чернівецької області на базі електронного континету факультету математики та інформатики та відновила роботу заочна математична школа через мережу Інтернет з метою відбору бажаючих поглибити звої знання з математики та програмування, а також для підготовки до ЗНО з математики. Детальну інформацію можна переглянути тут.
Останнє оновлення ( Вівторок, 22 листопада 2016, 15:17 )
 
Понеділок, 21 листопада 2016, 08:46
Щиро вітаємо співробітника кафедри математичного моделювання Шкільнюка Дмитра Валерійовича із присудженням Премії Президента України для молодих вчених (Указ Президента України №509/2016) за наукову роботу "Математичні методи та прикладні інформаційні технології моделювання, перекладу та навчання для української жестової мови". Бажаєм творчого натхнення та успіхів у подальших наукових дослідженнях!
Останнє оновлення ( Понеділок, 21 листопада 2016, 08:46 )
 
Четвер, 17 листопада 2016, 17:10
17 листопада у Чернівецькій обласній державній адміністрації вручили подяки Голови Чернівецької обласної адміністрації, Чернівецької обласної ради, Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, а також грошові винагороди за успіхи в навчанні та активну громадську діяльність.
Серед нагороджених були студенти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Зокрема, студент факультету математики та інформатики Яремак Тарас. Вітаємо Тараса з заслуженою відзнакою!
Дані відзнаки є свідченням того, що студенти Чернівецького національного університету гармонійно поєднують у собі наукові, культурні, творчі, мистецькі спортивні здібності. Очільники державної адміністрації висловили подяку студентам за їхню працю та інціативність, закликали молодь продовжувати працювати над собою та спрямовувати свій молодий запал у русло здобуття освіти.
Як зазначив ректор Чернівецького університету Мельничук С.В., "незважаючи на важкі умови, сьогодні українцям не можна покладати рук, треба працювати і разом йти до кращого майбутнього. Учітеся, навчайтесьі нам вдасться збудувати вільне громадянське середовище".
 
Четвер, 17 листопада 2016, 13:52
З Днем студента!
Факультет математики та інформатики, щиро вітає всіх студентів з святом! Бажаємо, Вам дорогі студенти, удачі, натхнення, яскравих вражень, легких іспитів та цікавих подій. Нехай студентські роки пройдуть легко, безтурботно і залишать в пам'яті приємні спогади на все життя.
Останнє оновлення ( Четвер, 17 листопада 2016, 13:52 )
 
Четвер, 10 листопада 2016, 12:38
25 жовтня в конференц-залі шведсько-українського медичного центру Angelholm відбувся семінар на тему: "Стандарти збереження і передачі даних у медичній інформатиці", на якому були присутні студенти 3-5 курсу кафедри прикладної математики та інформаційних технологій, який провів лікар нейрохірург Андрій Юрценюк.
Студенти дізналися про стандарти збереження і передачі даних в медичних закладах, про СУБД які використовують в центрі і перспективи працевлаштування фахівців з прикладної математики в медичній галузі.
27-28 жовтня для магістрів і спеціалістів 502 групи член-кореспондент НАН України, професор Чикрій Аркадій Олексійович прочитав курс лекцій з дисципліни "Конфліктно-керовані процеси та нелінійні моделі".
Курс лекції та семінар для студентів кафедри прикладної математики та інформаціійних технологійКурс лекції та семінар для студентів кафедри прикладної математики та інформаціійних технологій
 

Сторінка 10 з 26

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>