П'ятниця, 09 липня 2021, 16:28
2 липня 2021 року в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося урочисте дійство з нагоди вручення дипломів бакалаврам факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Щиро вітаємо наших випускників з успішним проходженням цього чотирирічного шляху та чекаємо на зустріч вже 1 вересня в магістратурі на рідному матфаці!

БУЛО, Є І БУДЕ ТАК - КРАЩИМ З КРАЩИХ Є МАТФАК!
bachelors2021_01.jpg
Вітаємо бакалаврів 2021 року!
Вітаємо бакалаврів 2021 року!
 
Понеділок, 07 червня 2021, 13:09
Щорічна церемонія «Математичний Тріумф» за ініціативи факультету математики та інформатики відбулася 5-го червня в Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. За призові місця в обласних та Всеукраїнських олімпіадах з математики та лінгвістики були нагороджені близько 90 учнів 5-11 класів Чернівецької області.

З привітальними словами до переможців олімпіад звернулися проректор університету з наукової роботи Андрій Саміла, керівниця управління освіти Ірина Ткачук, деканка факультету математики та інформатики Ольга Мартинюк, лідер СТЕМ-Академії Олексій Попович, а також голова IT-Cluster Chernivtsi Дмитро Шкільнюк.
Відбулася церемонія нагородження призерів Всеукраїнських олімпіад

Відбулася церемонія нагородження призерів Всеукраїнських олімпіад
 
Вівторок, 01 червня 2021, 12:54
Вітаємо Олександра Щура
Вітаємо студента 3 курсу спеціальності "Комп'ютерні науки" ОЛЕКСАНДРА ЩУРА, який отримав іменний сертифікат на стипендію у криптовалюті як кращий студент факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія федьковича! 

Ініціатором вручення таких стипендій є компанія Orca Finance. Один із її співвласників, Ярослав Петришин (випускник нашого факультету), 28 травня 2021 року власноруч вручив іменні сертифікати студентам, які у рейтингових списках посідають перше місце на кожному факультеті чи інституті ЧНУ.

На урочистостях з цього приводу з вітальними словами виступили ректор університету Роман Петришин, проректор Тамара Марусик та меценат Ярослав Петришин.

Щиро вітаємо Олександра! 
Пишаємося! 
Бажаємо подальших перемог та успіхів!
 
П'ятниця, 28 травня 2021, 10:43
На фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Ірина Спіжавка, учениця 10 класу Чернівецького ліцею №1, здобула 3 місце. Юна дослідниця представляла результати наукової роботи "Навколо теореми Борсука про розбиття плоских фігур" (секція "Математика").
Вітаємо з перемогою!
Вітання науковому керівнику - Олені Карловій, докторці фізико-математичних наук, заступниці декана факультету математики та інформатики, та побажання і надалі захоплювати учнів математикою, знаходити відповіді на відкриті математичні питання.
Натхнення та успіхів!
 
Вівторок, 25 травня 2021, 13:49
Урочистий випуск БМАНУМ 2021
21 травня 2021 року у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся урочистий випуск Буковинської Малої академії наук учнівської молоді.

Як і кожного року, важливим моментом проведення випускної церемонії стало нагородження призерів ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2019-2020 навчального року та переможців ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2020-2021 навчального року.

Завершилася урочиста церемонія традиційною передачею «Літопису БМАНУМ», який цьогорічні випускники академії вручили своїм молодшим колегам.
 

Сторінка 2 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>