Субота, 17 листопада 2018, 11:00
З Днем студента!
Факультет математики та інформатики, щиро вітає всіх студентів з святом! Бажаємо, Вам дорогі студенти, удачі, натхнення, яскравих вражень, легких іспитів та цікавих подій. Нехай студентські роки пройдуть легко, безтурботно і залишать в пам'яті приємні спогади на все життя.
Останнє оновлення ( Середа, 21 листопада 2018, 22:50 )
 
Середа, 11 липня 2018, 10:39
Доповнена реальність
Факультет математики та інформатики пропонує новітню рекламу своїх спеціальностей за допомогою технології доповненої реальності (Augmented Reality).
За QR-кодом, що знаходиться при вході на факультет, завантажте додаток, і матимете можливість познайомитись зі спеціальностями на Факультеті математики та інформатики, а також зробити фото з віртуальними персонажами, які представляють наш факультет.
Останнє оновлення ( Середа, 11 липня 2018, 11:15 )
 
Четвер, 05 липня 2018, 11:48
11-12 червня 2018 р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича у рамках проекту QUAERE "Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі ENQA стандартів та рекомендацій" відбувся завершальний етап пілотної міжнародної акредитації освітньої програми "Прикладна математика".
До акредитаційної комісії входили троє представників агенції ASIIN, двоє членів комісії представляли Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, а також двоє представників студенства.
Комісія детально проаналізувала акредитаційну справу, підготовлену кафедрою прикладної математики та інформаційних технологій, провела зустрічі з керівництвом та різними відділами університету. Цікавими та продуктивними були зустрічі комісії з викладачами кафедри і деканом факультету та магістрантами кафедри. Комісія відзначила активну співпрацю кафедри з ІТ-компаніями після зустрічі з представниками компаній SoftServe, SharpMinds, Юкон, шведсько-української клініки "Angelholm" та ін.
Набутий досвід європейської акредитації спеціальності "Прикладна математика" сприятиме забезпеченню високої якості освіти та допомагатиме інтегруватися в Європейський освітній простір.
Європейська акредитація магістерської програми з прикладної математики
Останнє оновлення ( Середа, 11 липня 2018, 11:06 )
 
Четвер, 24 травня 2018, 10:31
Колектив факультету математики та інформатики щиро вітає директора Інституту математики НАН України, академіка НАН України, Почесного доктора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича,

Анатолія Михайловича САМОЙЛЕНКА

з нагородженням орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня і бажає йому подальших творчих успіхів та вагомих наукових здобутків.
ВІтання!
Останнє оновлення ( Четвер, 24 травня 2018, 10:31 )
 
Субота, 05 травня 2018, 10:05
17 квітня 2018 року в рамках святкування днів ФМІ відбулась студентська наукова конференція. На пленарному засіданні секції математичних наук та інформаційних технологій виступили студенти кафедри ПМтаІТ та гості кафедри. Детальніше тут.
 

Сторінка 3 з 30

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>