Субота, 25 грудня 2010, 09:29
 2011- рік кролика і кота

Наближається новий 2011 рік!

Багато кого цікавить, якої ж тваринки, за східним календарем, буде наступаючий рік, а він буде роком аж двох тварин: кролика і кота! У Китаї вважають цей рік роком Кота, в Японії - роком Кролика, але, незважаючи на різні найменування, талісман року символізує тварин з пухнастою шерстю, які вміють м'яко падати на свої лапи, тобто уберігати себе від небезпеки.

У східному календарі значиться, що кролик дуже розумний, тому у цей рік він буде опікуватися людьми, які пов'язані з наукою. Також кролик гостинний, любить домашнє коло, тому у цей рік потрібно частіше запрошувати до себе в гості своїх близьких, друзів, а також самому бувати у них в гостях.

Ще ця тваринка є дипломатичною, тому не потрібно бути “вискочкою”. Ще кажуть, що кролик володіє такими рисами як романтичність і відданість, тому стосунки, розпочаті у цей рік, повинні бути міцними.

Останнє оновлення ( П'ятниця, 05 липня 2013, 05:53 ) Детальніше...
 
Субота, 27 листопада 2010, 10:43
snid.jpg

Концепцію Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом було запропоновано в 1988 році під час Всесвітнього саміту міністрів охорони здоров'я за програмами профілактики СНІДу. Відтоді щороку установи ООН, уряди і всі сектори громадянського суспільства у всьому світі об'єднуються для проведення кампанії на конкретні теми, що стосуються СНІДу. Тема Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом цього року - "Загальний доступ і права людини".

Останнє оновлення ( П'ятниця, 05 липня 2013, 05:53 ) Детальніше...
 
П'ятниця, 26 листопада 2010, 16:44
Пам'ятай про Голодомор!

У суботу, 27 листопада, вся Україна й увесь світ вшановуватимуть пам'ять мільйонів жертв Голодомору 1932-1933 років. 

Це безпрецедентний злочин у світовій історії. Бо штучний голод був спрямований не лише на фізичне знищення українців. Комуністичний режим прагнув позбавити українську націю її волелюбного духу, її ідентичності, зламати їй хребет. Поставити знесилених голодом, страхом та відчаєм українців на коліна. Стерти генетичну пам'ять народу. Викорінити навіть думки про свободу та власну державу.

Мільйони загиблих. Десятки мільйонів ненароджених. Понівечені людські долі. Виснажена душа українського народу. Немислимий масштаб цієї трагедії. Ім'я їй - Голодомор. Її суть - геноцид.

У суботу, 27 листопада 2010 р., о 16:00 — акція вшанування жертв Голодомору-геноциду на Центральній площі у Чернівцях, вулична експозиція виставки «Страчені голодом: невідомий геноцид українців», підготовленої Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000».

Останнє оновлення ( Неділя, 13 жовтня 2013, 21:48 ) Детальніше...
 

Сторінка 31 з 31

<< Початок < Попередня 31 Наступна > Кінець >>