П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:26
Шановні викладачі, дорогі студенти щиро вітаємо з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
З початком навчального року!
 
П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:15
31 серпня відбулася урочиста Академія з нагоди посвяти першокурсників Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича - університету, який за кількістю поданих заяв у 2017 році посів 6 місце серед вищих навчальних закладів України. Чернівецький університет виділяється своєю архітектурною неповторністю, багатими й давніми традиціями, вагомим науковим потенціалом, розумними й креативними студентами. Він завжди був, є і залишається потужнім осередком культури, об'єднував і об'єднує потужні наукові сили, збирав і збирає у своїх стінах найкращих студентів, плекав і плекає інтелектуальну еліту України.
Після урочистої Академії в університетському храмі відбувся молебень за здоров'я, успіхи у навчанні, мир і злагоду в Україні.
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича гостинно зустрів першокурсниківЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича гостинно зустрів першокурсників
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича гостинно зустрів першокурсниківЧернівецький національний університет імені Юрія Федьковича гостинно зустрів першокурсників
Останнє оновлення ( П'ятниця, 01 вересня 2017, 11:15 )
 
Вівторок, 27 червня 2017, 16:32
Змінюються часи, змінюється мода на професії. Якщо раніше всі хотіли стати бізнесменами в малинових піджаках, то тепер більшість прагне бути програмістами.
Через те, що кількість розумних людей в ІТ перевищує усі розумні межі, саме тут з'являються самі інноваційні продукти, кращі освітні програми, застосовуються найпередовіші підходи до роботи, мотивації і організації часу.
Програміст - професія майбутнього. Сфери автоматизації процесів нашого життя з кожним роком тільки розширяються. За будь-яким пристроєм стоїть праця програмістів. Значить, без роботи ІТ-шник не залишиться.
Бути програмістом - це не просто робота, це - спосіб життя. Якщо ти готовий присвятити себе, своє життя роботі і розвитку ІТ-світ дасть тобі гідну віддачу.
Познайомитися з усіма секретами програмування допоможе вам навчання на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Досвідчені викладачі допоможуть швидко і ефективно освоїти цю перспективну професію навчаючись на спеціальностях "Комп'ютерні науки" (спеціалізація "Інформаційні технології та управління ІТ проектами"), "Прикладна математика", "Системний аналіз"
Серед наших партнерів, що забезпечують бази практики для студентів-програмістів з подальшим працевлаштуванням:SoftServe; Дісайд ЛТД; Yukon Software; eBizAutos; Sharp Minds; Mobi Dev, AMC Bridge та інші ІТ компанії.
Останнє оновлення ( Вівторок, 27 червня 2017, 16:32 ) Детальніше...
 
Середа, 21 червня 2017, 08:24
Вітаємо заступника декана факультету математики та інформатики Мартинюк Ольгу Василівну з успішним захистом докторської дисертації!
Бажаємо успіхів у професійному зростанні та творчого натхнення у нових наукових дослідженнях!
Успішний захист докторської дисертації
Останнє оновлення ( Середа, 21 червня 2017, 08:24 )
 
Середа, 21 червня 2017, 08:17
Вітаємо Любарщука Євгена Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня кандидата фізико-математичних наук.
Натхнення Вам у подальших дослідженнях та успіхів у роботі!
95380_55dda21754b3b55dda21754b72.png
 

Сторінка 8 з 31

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>