Вівторок, 27 червня 2017, 16:32
Змінюються часи, змінюється мода на професії. Якщо раніше всі хотіли стати бізнесменами в малинових піджаках, то тепер більшість прагне бути програмістами.
Через те, що кількість розумних людей в ІТ перевищує усі розумні межі, саме тут з'являються самі інноваційні продукти, кращі освітні програми, застосовуються найпередовіші підходи до роботи, мотивації і організації часу.
Програміст - професія майбутнього. Сфери автоматизації процесів нашого життя з кожним роком тільки розширяються. За будь-яким пристроєм стоїть праця програмістів. Значить, без роботи ІТ-шник не залишиться.
Бути програмістом - це не просто робота, це - спосіб життя. Якщо ти готовий присвятити себе, своє життя роботі і розвитку ІТ-світ дасть тобі гідну віддачу.
Познайомитися з усіма секретами програмування допоможе вам навчання на факультеті математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Досвідчені викладачі допоможуть швидко і ефективно освоїти цю перспективну професію навчаючись на спеціальностях "Комп'ютерні науки" (спеціалізація "Інформаційні технології та управління ІТ проектами"), "Прикладна математика", "Системний аналіз"
Серед наших партнерів, що забезпечують бази практики для студентів-програмістів з подальшим працевлаштуванням:SoftServe; Дісайд ЛТД; Yukon Software; eBizAutos; Sharp Minds; Mobi Dev, AMC Bridge та інші ІТ компанії.
Останнє оновлення ( Вівторок, 27 червня 2017, 16:32 ) Детальніше...
 
Середа, 21 червня 2017, 08:24
Вітаємо заступника декана факультету математики та інформатики Мартинюк Ольгу Василівну з успішним захистом докторської дисертації!
Бажаємо успіхів у професійному зростанні та творчого натхнення у нових наукових дослідженнях!
Успішний захист докторської дисертації
Останнє оновлення ( Середа, 21 червня 2017, 08:24 )
 
Середа, 21 червня 2017, 08:17
Вітаємо Любарщука Євгена Анатолійовича з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня кандидата фізико-математичних наук.
Натхнення Вам у подальших дослідженнях та успіхів у роботі!
95380_55dda21754b3b55dda21754b72.png
 
П'ятниця, 16 червня 2017, 12:34
Кафедра прикладної математики та інформаційних технологій відзначила 55-ту річницю з часу заснування проведенням Міжвузівського наукового семінару "Прикладні задачі та ІТ-технології".
Доповіді на семінарі виголосили науковці з університетів Львова, Києва, Івано-Франківська, Рівного, Кам'янця-Подільського та Чернівців.
З цікавими доповідями виступили провідні фахівці з комп'ютерних компаній SharpMinds, MobiDev, SvitlaSystem, Юкон-Софтваре, шведсько-українського медичного центру Angelholm.
55-та річниця кафедри ПМтаІТ55-та річниця кафедри ПМтаІТ
55-та річниця кафедри ПМтаІТ55-та річниця кафедри ПМтаІТ
55-та річниця кафедри ПМтаІТ55-та річниця кафедри ПМтаІТ
Останнє оновлення ( П'ятниця, 16 червня 2017, 12:34 )
 
Четвер, 08 червня 2017, 13:07
22-28 травня у місті Патри (Греція) на базі University of Patras відбулась чергова робоча зустріч консорціуму Еразмус+ проекту "Система забезпечення якості освіти в Україні: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій" (QUAERE).
Від Чернівецького національного університету взяли участь: декан факультету математики та інформатики Черевко І.М., начальник навчального відділу Гарабажів Я.Д. та асистент кафедри прикладної математики та інформаційних технологій Краснокутська І.В.
Були заслухані і докладно обговорені звіти самоаналізу Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Львівського національного університету імені Івана Франка.
Чернівецька група на зустрічі представила розроблений розділ системи "Внутрішнього забеспечення якості освіти". Модерував процесом представник ASIIN Ірінг Вассер. Він же деталізував критерії пілотної акредитації навчальних програм. Уточнені плани щодо проведення візитів до університетів-партнерів для акредитації пілотних програм.
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+
Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+Зустріч міжнародного проекту QUAERE у рамках програми Erasmus+
Останнє оновлення ( Середа, 14 червня 2017, 09:49 )
 

Сторінка 8 з 30

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>