Понеділок, 27 березня 2017, 07:28
23 березня профбюро факультету математики та інформатики провело інтелектуальну гру "Що? Де? Коли?". Участь у грі взяли 6 команд.
Призерами стали:
1 місце - Black band;
2 місце - Юні Піфагорійці;
3 місце - Ефенчики.
Команди були нагороджені грамотами та солодкими подарунками від профспілкової організації студентів ЧНУ ім. Юрія Федьковича.
Інтелектуальна гра Інтелектуальна гра Інтелектуальна гра
Останнє оновлення ( Понеділок, 27 березня 2017, 07:28 )
 
Середа, 22 березня 2017, 17:08
19 березня 2017 року факультет математики та інформатики провів день відкритих дверей.
Відбулася олімпіада з математики для абітурієнтів, за результатами якої призові місця та призи від відомих ІТ-компанії отримали учні з найкращими результатами.
Перше місце посіла учениця Чернівецького ліцею №1 Васьківська Наталія та отримала приз планшет від компанії Yukon. Друге місце виборов Панчук Ігор та приз набір адіо від компанії Global IT Support. Третє місце і
призи від компаній SoftServe та SharpMinds розділили Микитюк Остап і Стратійчук Андрій. Приз від компанії Nimpha отримав учень Коритненської ЗОШ - Токар Ілля. Безліч призів дісталися іншим учасникам олімпіади.
Дякуємо абітурієнтам за участь та запрошуємо на навчання!
День відкритих дверейДень відкритих дверей
День відкритих дверейДень відкритих дверей

Останнє оновлення ( Четвер, 23 березня 2017, 08:02 )
 
Понеділок, 20 березня 2017, 10:52
14 березня у стінах факультету математики та інформатики відбулась розважальна гра "Мій зможе". Участь взяли 4 пари. В результаті запальної гри перемогу здобули:
1 місце - Іра Кузьмич і Тарас Яремак;
2 місце - Мар'яна Андроник та Рома Куцеля;
3 місце - Маша Лазорко і Тарас Рудюк.
Іра і Тарас вибороли супер приз - два білета у кіно. Інші призери отримали солодкі сувеніри. Усі учасники довели, що вони дісно зможуть усе заради своїх дівчат.
Розважальна гра Розважальна гра
Останнє оновлення ( Понеділок, 20 березня 2017, 10:52 )
 
Середа, 08 березня 2017, 13:31
Щиро вітаємо усіх жінок та дівчат факультету математики та інформатики з 8 березня! Бажаємо Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть наповнені теплом та повагою рідних і близьких.
Хай зігрівають душу Вам красою
Весни тендітні пелюстки,
І розливаються джерельною водою
Кохання й щастя гомінкі струмки!
Зі святом Весни, Вас!
З 8 березня!
Останнє оновлення ( Середа, 08 березня 2017, 13:31 )
 
Четвер, 02 березня 2017, 11:35
28 лютого на факультеті математики та інформатики відбулася зустріч викладачів і магістрів з Ростиславом Івановичем Григорчуком - заслуженим професором Техаського університет А&M, алгебраїстом зі світовим ім'ям. Він розв'язав проблему Джога Мілнора - побудувавши приклад групи, яка носить його ім'я і є важливим об'єктом у теорії груп.
Професор Григорчук розповів про розвиток, ідеї М.М. Боголюбова, а також про здобутки і проблеми в сучасній теорії груп, відповів на питання учасників зустрічі. Також з Ростиславом Івановичем було обговорено перспективи наукової співпраці з факультетом математики та інформатики Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.
Зустріч з професором Техаського A&M університетуЗустріч з професором Техаського A&M університетуЗустріч з професором Техаського A&M університету
Останнє оновлення ( Четвер, 02 березня 2017, 11:35 )
 

Сторінка 9 з 28

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>