Вівторок, 09 квітня 2019, 12:58
Результати учасників ІІ (очного) туру Всеукраїнської олімпіади з математики, який відбувся 30 березня 2019 року розміщенні тут.

20 квітня пройде ІІ сесія очного туру олімпіади з математики. Запрошуються учасники дистанційного туру, які отримали право на участь в очному турі, а також призери ІІ етапу (районного) Всеукраїнських олімпіад з математики, інформатики та інформаційних технологій та учасники ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з відповідних секцій, які не з'явилися на І сесію очного туру 30 березня.

Відповідно до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2019 році, учасникам другого (очного) туру олімпіади, які набрали від 90% до 100% балів на другому етапі нараховуються додаткових 20 балів до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на одну зі спеціальностей, вказаних у Додатку 6 до Правил прийому, але не вище 200 балів за предмет.

Останнє оновлення ( Вівторок, 09 квітня 2019, 13:07 )
 
Середа, 20 березня 2019, 11:37

17 березня відбувся День відкритих дверей на факультеті математики та інформатики. Понад 40 потенційних абітурієнтів з м. Чернівців, Кіцманського, Новоселицького, Заставнянського, Глибоцького районів та м. Чорткова прийшли на зустріч із деканом та завідувачами кафедр для ознайомлення зі спеціальностями, правилами вступу та матеріально-технічною базою факультету.

Перший проректор ЧНУ Роман Петришин привітав абітурієнтів, акцентуючи їх увагу на важливості у даний час вивчення математики та інформаційних технологій, які забезпечать добре працевлаштування після закінчення навчання на ФМІ.

Під час проведення Дня відкритих дверей із презентаціями виступили ІТ-компанії SoftServe (Україна), SharpMinds (Нідерланди), Nimpha (Україна), Global IT Support (Україна-Нідерланди), AMC Bridge (США-Україна), Qaprosoft (США), DeSyde та Yukon (Україна-Нідерланди). Вони відзначили, які навички потрібно мати, щоб влаштуватись до них на роботу.

Під час Дня відкритих дверей була проведена олімпіада з математики для абітурієнтів, за результатами якої переможців було нагороджено цінними призами від ІТ-компаній.

День відкритих дверей
День відкритих дверей
День відкритих дверей
Останнє оновлення ( Середа, 20 березня 2019, 11:47 )
 
Вівторок, 22 січня 2019, 22:17
На факультеті математики та інформатики постійно ведеться успішне співробітництво з провідними ІТ-компаніями світу, відомими виробниками програмного забезпечення.

21 січня 2019 року на факультеті відбулася зустріч із керівництвом міжнародної ІТ-компанії AMC Bridge. Ігор Цинман – президент, Вадим Синах – операційний директор, які приїхали з центрального офісу компанії у Волтгемі, штат Массачусетс, США, а також Юрій Михайловський – регіональний директор.
У 2017 році компанія AMC Bridge увійшла до Software 500 – міжнародного рейтингу розробників та постачальників ІТ-послуг. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича має угоду про партнерство з компанію AMC Bridge, яка у 2017 році відкрила свій
центр розробки у Чернівцях, де тепер працюють випускники та студенти старших курсів нашого факультету.
Перший проректор ЧНУ професор Петришин Р.І. та декан факультету математики та інформатики професор Черевко І.М. обговорили з керівництвом компанії AMC Bridge шляхи впровадження спільних навчальних проектів у сфері інформаційних технологій, напрямки підвищення якості підготовки студентів із розробки програмного забезпечення та можливості проходження ними практики і працевлаштування в компанії.
Останнє оновлення ( Вівторок, 22 січня 2019, 22:39 )
 
Вівторок, 01 січня 2019, 00:00
З Новим роком!
Щиро вітаємо Вас з світлими та радісними зимовими святами. Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов'ю та вірою у здійсненні заповітих мрій та сподівань.
Щасливого Нового року та веселих свят!
Останнє оновлення ( Середа, 02 січня 2019, 13:16 )
 
Понеділок, 10 грудня 2018, 19:02
Вітаємо Дороша Андрія Богдановича, Онипу Дениса Павловича та Унгурян Галину Михайлівну з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня кандидата фізико-математичних наук.
Натхнення Вам у подальших дослідженнях та успіхів у роботі!
Успішний захист дисертації
Останнє оновлення ( Понеділок, 10 грудня 2018, 19:11 )
 

Сторінка 2 з 31

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>