Останні

Останні новини факультету

Результати учасників І (заочного) туру Всеукраїнської олімпіади з математики

П'ятниця, 19 квітня 2019, 17:22
Друк PDF
Результати учасників першого (заочного) туру Всеукраїнської олімпіади з математики, які рекомендовані до участі у другій сесії очного туру.

  Прізвище, ім’я, по-батькові Кількість набраних балів
1. Ватрич Лілія Леонідівна 100
2. Близнюк Галина Василівна 98
3. Крештанович Микита Андрійович 98
4. Кузик Владислав Анатолійович 98
5. Лунгу Денис Сергійович 97
6. Буздуга Анастасія Романівна 95
7. Воробьов Денис Вадимович 90
8. Коржан Яна Романівна 89
9. Миронюк Нестор Юрійович 88
10. Костюк Дмитро Віталійович 86
11. Сербенюк Олександр Олександрович 82
12. Куляк Юлія Дмитрівна 77
13. Гуралюк Інна Іванівна 76
14. Кучурян Бені Абелович 76
15. Подлєсна Наталія 76
16. Жижій Борис Володимирович 75

Друга сесія очного туру олімпіади відбудеться 20 квітня 2019 року о 10:00 у 39-й аудиторії І корпусу ЧНУ (вул. Університетська, 28).
Запрошуються учасники дистанційного туру, які отримали право на участь в очному турі, а також призери другого етапу (районного) Всеукраїнських олімпіад з математики, інформатики та інформаційних технологій та учасники другого етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з відповідних секцій, які не з’явилися на першу сесію очного туру 30 березня.
 

Результати учасників ІІ (очного) туру Всеукраїнської олімпіади з математики

Вівторок, 09 квітня 2019, 12:58
Друк PDF
Результати учасників ІІ (очного) туру Всеукраїнської олімпіади з математики, який відбувся 30 березня 2019 року розміщенні тут.

20 квітня пройде ІІ сесія очного туру олімпіади з математики. Запрошуються учасники дистанційного туру, які отримали право на участь в очному турі, а також призери ІІ етапу (районного) Всеукраїнських олімпіад з математики, інформатики та інформаційних технологій та учасники ІІ етапу (обласного) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з відповідних секцій, які не з'явилися на І сесію очного туру 30 березня.

Відповідно до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2019 році, учасникам другого (очного) туру олімпіади, які набрали від 90% до 100% балів на другому етапі нараховуються додаткових 20 балів до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на одну зі спеціальностей, вказаних у Додатку 6 до Правил прийому, але не вище 200 балів за предмет.

Останнє оновлення ( Вівторок, 09 квітня 2019, 13:07 )
 

Співпраця з IT-компанією AMC Bridge

Вівторок, 22 січня 2019, 22:17
Друк PDF
На факультеті математики та інформатики постійно ведеться успішне співробітництво з провідними ІТ-компаніями світу, відомими виробниками програмного забезпечення.

21 січня 2019 року на факультеті відбулася зустріч із керівництвом міжнародної ІТ-компанії AMC Bridge. Ігор Цинман – президент, Вадим Синах – операційний директор, які приїхали з центрального офісу компанії у Волтгемі, штат Массачусетс, США, а також Юрій Михайловський – регіональний директор.
У 2017 році компанія AMC Bridge увійшла до Software 500 – міжнародного рейтингу розробників та постачальників ІТ-послуг. Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича має угоду про партнерство з компанію AMC Bridge, яка у 2017 році відкрила свій
центр розробки у Чернівцях, де тепер працюють випускники та студенти старших курсів нашого факультету.
Перший проректор ЧНУ професор Петришин Р.І. та декан факультету математики та інформатики професор Черевко І.М. обговорили з керівництвом компанії AMC Bridge шляхи впровадження спільних навчальних проектів у сфері інформаційних технологій, напрямки підвищення якості підготовки студентів із розробки програмного забезпечення та можливості проходження ними практики і працевлаштування в компанії.
Останнє оновлення ( Вівторок, 22 січня 2019, 22:39 )
 

Відбувся День відкритих дверей

Середа, 20 березня 2019, 11:37
Друк PDF

17 березня відбувся День відкритих дверей на факультеті математики та інформатики. Понад 40 потенційних абітурієнтів з м. Чернівців, Кіцманського, Новоселицького, Заставнянського, Глибоцького районів та м. Чорткова прийшли на зустріч із деканом та завідувачами кафедр для ознайомлення зі спеціальностями, правилами вступу та матеріально-технічною базою факультету.

Перший проректор ЧНУ Роман Петришин привітав абітурієнтів, акцентуючи їх увагу на важливості у даний час вивчення математики та інформаційних технологій, які забезпечать добре працевлаштування після закінчення навчання на ФМІ.

Під час проведення Дня відкритих дверей із презентаціями виступили ІТ-компанії SoftServe (Україна), SharpMinds (Нідерланди), Nimpha (Україна), Global IT Support (Україна-Нідерланди), AMC Bridge (США-Україна), Qaprosoft (США), DeSyde та Yukon (Україна-Нідерланди). Вони відзначили, які навички потрібно мати, щоб влаштуватись до них на роботу.

Під час Дня відкритих дверей була проведена олімпіада з математики для абітурієнтів, за результатами якої переможців було нагороджено цінними призами від ІТ-компаній.

День відкритих дверей
День відкритих дверей
День відкритих дверей
Останнє оновлення ( Середа, 20 березня 2019, 11:47 )
 

З Новим роком!

Вівторок, 01 січня 2019, 00:00
Друк PDF
З Новим роком!
Щиро вітаємо Вас з світлими та радісними зимовими святами. Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення, а також наповнить серце добром, любов'ю та вірою у здійсненні заповітих мрій та сподівань.
Щасливого Нового року та веселих свят!
Останнє оновлення ( Середа, 02 січня 2019, 13:16 )
 

Сторінка 2 з 31

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>