Вручення дипломів бакалаврам

Четвер, 30 червня 2022, 21:36
Вручення дипломів бакалаврам
 

Курси підвищення кваліфікації для вчителів математики та інформатики

Понеділок, 13 червня 2022, 11:22

Курси підвищення кваліфікації для вчителів математики та інформатики

З 13 по 18 червня 2022 року на факультеті математики та інформатики проводяться курси підвищення кваліфікації для педагогічних працівників:

Тема курсів для вчителів математики (спеціальність 014.04 Середня освіта (Математика)): "Державний стандарт базової середньої освіти на засадах Концепції Нової Української Школи ‒ нові підходи до навчання та викладання математики в 5-6 класах".
Розклад тут


Тема курсів для вчителів інформатики (спеціальність 014.09 Середня освіта (Інформатика)): "Державний стандарт базової середньої освіти на засадах Концепції Нової Української Школи ‒ нові підходи до навчання та викладання інформатики в 5-6 класах".

Розклад тут

Останнє оновлення ( Понеділок, 13 червня 2022, 14:57 )
 

Курси підвищення кваліфікації молодих науковців і викладачів

Четвер, 09 червня 2022, 20:10
Запрошуємо усіх зацікавлених у поглибленні власних викладацьких та дослідницьких компетенцій до проходження у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича курсів підвищення кваліфікації молодих науковців і викладачів закладів вищої освіти «Педагогічно-дослідницька компетентність молодого вченого та викладача вищої школи: актуальні виклики і перспективи».
Форма участі – дистанційна (щодня по три заняття в другій половині дня у форматі онлайн на платформі Google-meet). Обсяг програми – 30 годин (1 кредит ЄКТС), тривалість – з 13 по 17 червня 2022 р.
Під час проходження курсів у Вас буде можливість: сприяти розвитку власної англомовної компетентності та дізнатися більше про особливості публікації матеріалів досліджень в іншомовних виданнях; розширити горизонти знань про інтерактивні методи роботи в авдиторії, а також опанувати техніки безконфліктної взаємодії; дізнатися більше про сучасні методи обробки даних; утвердитися в безальтернативності шляху академічної доброчесності для науковця й педагога.
І звісно ж, – це нагода провести час цікаво та з користю, плекаючи власний професійний успіх, а отже, й спряючи успішному майбутньому нашої країни!

Реєструйся (до 12.06) за посиланням.

Переглянь програму курсів тут.

 

День вишиванки з кафедроою ПМІТ

Неділя, 15 травня 2022, 17:31
Останнє оновлення ( Понеділок, 16 травня 2022, 06:43 )
 

Онлайн-лекція «Медіаграмотність як базова компетенція освітянина»

Субота, 07 травня 2022, 09:54
Онлайн-лекція «Медіаграмотність як базова компетенція освітянина»
Плутаєтеся серед потоку різних ЗМІ? Не знаєте, як відрізнити фейки та маніпуляції від перевірених фактів та розібратися з джерелами інформації? А, можливо, і взагалі з усіх сил намагаєтеся не зійти з розуму через перенасичення новинами навколо? Саме час виправляти це.

Факультет математики та інформатики ЧНУ ім. Ю. Федьковича запрошує на лекцію «Медіаграмотність як базова компетенція освітянина» від директора Школи журналістики та комунікацій УКУ о. Андрія Шестака.

В рамках циклу вебінарів «Шлях до омріяної професії» на лекції ви зможете дізнатися, для чого взагалі потрібна медіагігієна, як правильно споживати та обробляти інформацію і чому обізнаність  в медіаграмотності – одна з найважливіших навичок учителя.

Запрошуємо всіх майбутніх та нинішніх вчителів 10 травня о 14:30.

Посилання на зустріч
Останнє оновлення ( Субота, 07 травня 2022, 16:03 )
 

Сторінка 1 з 28

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>