ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатики

Понеділок, 24 квітня 2017, 07:46
З 24 квітня розпочинається найцікавіший тиждень в житті кожного з факультету математики та інформатики.
Незабутня атмосфера та хороший настрій чекає на всіх.
ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатики
ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатикиДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатикиДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатики
ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатикиДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатикиДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ математики та інформатики
Останнє оновлення ( Понеділок, 24 квітня 2017, 07:46 )
 

Презентація компанії AMC Bridge

П'ятниця, 07 квітня 2017, 20:40
З нагоди відкриття центру розробки у м. Чернівці, компанія AMC Bridge, партнер Чернівецького університету, запрошує студентів 3-5 курсів комп'ютерних спеціальностей у середу 12 квітня о 1300 у І к. 39 ауд. факультет математики та інформатики (вул. Університетська, 28) на презентацію:
"Компанія AMC Bridge: найкращі поради для старту кар'єри в IT".

Під час презентації будуть висвітлені питання про поточні проекти, напрямки розробки, а також про перспективи стажування та роботи в AMC Bridge:
1. AMC Bridge company overview директор IT Department Компанії Сергій Фомін (Дніпро).
2. Start of developer career директор Research Department Компанії Євген Ракіта (Дніпро).

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для CAD, CAM, PLM, PDM та EPDM систем та співпрацює з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens.
Робота в AMC Bridge - демократичне управління та комфортні умови. Приєднуйся до проектів АМС Bridge та стань частиною команди, яка разом вирішує цікаві математичні задачі та втілює комплексні інженерні рішення.
Детальніше про компанію - www.amcbridge.com.ua
Останнє оновлення ( П'ятниця, 07 квітня 2017, 20:40 )
 

Лекція "Індустрія кібер-безпеки, погляд зсередини"

Четвер, 23 березня 2017, 08:04
У понеділок 27 березня о 13:00 у 39 аудиторії І-го корпусу факультету математики та інформатики відбудеться лекція "Індустрія кібер-безпеки, погляд зсередини", лектор - Володимир Стиран, випускник факультету прикладної математики ЧНУ 2002 р.
Під час лекції будуть висвітлені питання:
1. Огляд стану справ в індустрії інформаційної безпеки.
2. Чим можна займатися в кібер-безпеці, як і де цьому навчитися, та скільки на цьому можна заробити?
3. Кар'єрні шляхи, професійні сертифікації, розгалуження спеціалізацій та різниця між ними.
4. Деякі юридичні аспекти та "секретні інгредієнти"€ успішної кар'єри в кібер-безпеці.
лекція
Володимир Стиран - спеціаліст з інформаційної безпеки з 2007р: OSCP, CISSP, CISA і т.і. Співорганізатор найбільшої української конференції з ІБ UISGCON. Засновник першого українського подкасту з ІБ Securit13. Доповідач, блогер та тренер з питань інформаційної безпеки, оцінки захищеності та соціальної інженерії.
Докладніше: https://blog. styran.com/aboutme/
Запрошуються всі охочі!
Останнє оновлення ( Четвер, 23 березня 2017, 08:04 )
 

День відкритих дверей

П'ятниця, 10 березня 2017, 13:40
Факультет математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 19 березня 2016 року в 1 корпусі ЧНУ (вул. Університетська, 28) проводить День відкритих дверей (39 аудиторія, 3 поверх).

Планується проведення таких заходів:
  1. Олімпіада з математики для абітурієнтів. (1000-1100)
  2. Презентація ІТ-компаній SoftServe (Україна), SharpMinds (Нідерланди), Global IT Support (Україна-Нідерланди). (1100 -1130)
  3. Зустріч з деканом, завідувачами кафедр та провідними викладачами факультету. Ознайомлення з правилами прийому, напрямами підготовки та матеріально-технічною базою ФМІ. (1130-1200)
  4. Підведення підсумків олімпіади з математики. Нагородження переможців Запрошення на навчання на ФМІ. (1200-1230)
  5. Екскурсія по Центральному корпусу ЧНУ (для абітурієнтів не з Чернівців). (1230-1330)
Останнє оновлення ( П'ятниця, 10 березня 2017, 13:40 )
 

Математика

Понеділок, 06 березня 2017, 17:04
Завдання олімпіади з математики.

Дайте відповіді (з детальними поясненнями, розв'язками) на олімпіадні завдання, акуратно та грамотно оформіть їх, на першій сторінці вкажіть такі дані про себе: прізвище, ім'я та по батькові, школу та район (для цьогорічних випускників) або село/селище/місто та район проживання (для випускників минулих років), номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.

До 31 березня включно подайте Ваші роботи в університет на перевірку одним із таких способів:

- фотографії чи скановані копії роботи надішліть електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;
- надішліть поштою роботу в паперовому вигляді на адресу: 58012, м. Чернівці, вул. Коцюбинського, 2, ЧНУ, факультет математики та інформатики;
- занесіть роботу в паперовому вигляді в деканат факультету математики та інформатики ЧНУ (вул. Університетська, 28, І корпус, каб. 1).

Не пізніше 10 квітня будуть оприлюднені відповіді на завдання та критерії їх оцінювання, а також попередні результати перевірки робіт учасників олімпіади. У разі виникнення питань щодо правильності та об'єктивності оцінювання виконаних завдань до 12 квітня включно можна подати в деканат факультету математики та інформатики ЧНУ обґрунтовану апеляційну заяву в письмовій формі з зазначенням причини апеляції. Впродовж двох днів апеляційна комісія розгляне заяву, прийме відповідне рішення та надасть його для ознайомлення заявнику.

До 15 квітня будуть оприлюднені остаточні результати перевірки робіт учасників олімпіади із зазначенням допущених до участі в другому турі учасників, а також дати, місця та часу проведення очного туру. Учасники олімпіади, які отримають право на участь у другому турі, будуть повідомлені про дату, місце та час його проведення також електронною поштою та телефоном.

Спеціальності, при вступі на навчання за якими в нашому університеті до результату R ЗНО з математики можуть бути нараховані додаткові 20 балів (якщо R<=180) або додаткові (200 - R) балів (якщо 180 <=R):
середня освіта (математика); середня освіта (інформатика); математика; прикладна математика; системний аналіз - до конкурсного балу в нашому університеті додається 0.4*20=8 додаткових балів (якщо R<=180) або 0.4*(200-R) додаткових балів (якщо 180 <=R <=200).
Останнє оновлення ( Понеділок, 06 березня 2017, 17:04 )
 

Сторінка 7 з 11

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>