Олімпіада

   

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів Чернівецького національного університету

Друк PDF
Факультет математики та інформатики запрошує на Всеукраїнську олімпіаду з математики Чернівецького національного університету 2018 року!

В олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2017- 2018 навчальному році і бажають вступити до Чернівецького національного університету в 2018 році.

Олімпіада проходитиме у два тури:

перший тур олімпіади - дистанційний, з 26 січня по 1 квітня 2018 року,
другий тур олімпіади - очний, 21 квітня 2018 року.

Учасникам першого (дистанційного) туру олімпіади потрібно виконати (розв'язати) завдання, розміщені на веб-сайті факультету за посиланням та надіслати не пізніше 1 квітня 2018 року розв'язки задач дистанційного туру в зошиті на адресу:

Жюрі олімпіади-2018 з математики,
факультет математики та інформатики,
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
вул. Університетська, 28, м. Чернівці, 58001
або
передати до деканату факультету математики та інформатики, який знаходиться за адресою:

м. Чернівці, вул. Університетська, 28,
факультет математики та інформатики, к.1.

На обкладинку зошита наклеюється "Анкета учасника олімпіади"€, зразок якої розміщено на веб-сайті факультету за посиланням.

Другий (очний) тур олімпіади відбудеться 21 квітня 2018 року на базі університету.
До очного туру олімпіади допускаються ті учасники дистанційного туру, які набрали не менше 75% балів у першому турі.

Відповідно до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, учасникам другого (очного) туру олімпіади нараховуються додаткові бали до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на одну зі спеціальностей, вказаних у Додатку 6 до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2018 році. Додаткових 20 балів до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, але не вище 200 балів за предмет, нараховуються тим учасникам олімпіади, які набрали від 90% до 100% балів на другому етапі.

Увага! Учасникам олімпіади, які є абітурієнтами факультету математики та інформатики, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з математики при вступі на спеціальності:
111 Математика
124 Системний аналіз
014.04 Середня освіта (математика)
014.09 Середня освіта (інформатика)

Учасникам другого туру олімпіади потрібно мати з собою паспорт (або учнівський квиток та свідоцтво про народження - для тих, кому не виповнилося 16 років).

Всі питання щодо умов завдань і результатів оцінювання олімпіадних робіт, побажання та зауваження щодо організації і проведення олімпіади можуть бути передані Оргкомітету за телефоном (0372)58-48-80 чи електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду