Олімпіада

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів Чернівецького національного університету

Друк PDF

Факультет математики та інформатики запрошує на
Всеукраїнську олімпіаду з математики
Чернівецького національного університету 2020 року!


В олімпіаді можуть брати участь особи, які отримали повну загальну середню освіту, або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2019-2020 навчальному році і бажають вступити до Чернівецького національного університету в 2020 році.

Олімпіада проходитиме у два тури:

- перший тур олімпіади - дистанційний, з 27 жовтня 2019 року по 30 квітня 2020 року,
- другий тур олімпіади - очний, 11 травня 2020 року.

Учасникам першого (дистанційного) туру олімпіади потрібно виконати (розв'язати) завдання, розміщені тут та надіслати не пізніше 30 квітня 2020 року розв'язки задач дистанційного туру в зошиті на адресу:

Журі олімпіади-2020 з математики,
факультет математики та інформатики,
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича,
вул. Університетська, 28,
м. Чернівці, 58001

або передати до деканату факультету математики та інформатики, який знаходиться за адресою:

м. Чернівці, вул. Університетська, 28,
факультет математики та інформатики, к.1.


На обкладинку зошита наклеюється "€Анкета учасника олімпіади"€, зразок якої розміщено тут.
При неможливості передати зошит із розвязками, можна розв'язки завдань та заповнені анкети надсилати у вигляді фото чи скан-копії на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .ua із позначкою "олімпіада з математики".

Другий (очний) тур олімпіади відбудеться 11 травня 2020 року на базі університету.

До очного туру олімпіади допускаються ті учасники дистанційного туру, які набрали не менше 75% балів у першому турі, а також призери II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та учасники ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАНУМ у 2019/2020 н. р. (Відділення: математика, комп'ютерні науки).

Відповідно до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, учасникам другого (очного) туру олімпіади нараховуються додаткові бали до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на одну зі спеціальностей, вказаних у Додатку 6 до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2020 році. Додаткових 20 балів до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, але не вище 200 балів за предмет, нараховуються тим учасникам олімпіади, які набрали від 90% до 100% балів на другому етапі.

Увага! Учасникам олімпіади, які є абітурієнтами факультету математики та інформатики, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з математики при вступі на спеціальності:

 111 Математика
 014.04 Середня освіта (математика)
 014.09 Середня освіта (інформатика)
 124 Системний аналіз

Учасникам другого туру олімпіади потрібно мати з собою паспорт (або учнівський квиток та свідоцтво про народження - для тих, кому не виповнилося 16 років).

Всі питання щодо умов завдань і результатів оцінювання олімпіадних робіт, побажання та зауваження щодо організації і проведення олімпіади можуть бути передані Оргкомітету за телефоном (0372)58-48-80 чи електронною поштою за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Сторінка 2 з 2

<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>